Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
nu vin mai aia, dar dinamo a tot luat jucatori. astia 2 plus badji sunt de ajuns. e un lot destul de amre, ai si banca tare de data asta. nu uita de galchev, de axente, scutaru, markus, steliano filip, rafa stanescu,issa ba, boubacar, koulibaly, cmatei, deja in lot.
..))
alt banc :))) - Domnişoară, îl acuzaţi pe inculpat că v-a violat pe bancheta din spate a maşinii, spuneţi cum s-a întâmplat… - Păi m-a aşezat cu picioarele pe mânerele alea care sunt deasupra uşilor şi m-a violat. Din sala se aude un hohot puternic de râs. - Păstraţi liniştea! Ce-ai domnule, de ce râzi aşa, suntem într-o sală de tribunal! - Vă rog să mă scuzaţi, dar eu am maşină de 15 ani şi habar n-aveam pentru ce sunt mânerele alea…
daca l ai urmarit, ma bazez pe tine, atunci ar trebui sa l cumpere, Cu zambienii cum mai sta treaba ? :-s ca sunt cam pe edge aici..tot astept... vin dupa olimpiada sau ?
sa stii ca e un stoper excelent. poate juca la nevoie fundas dreapta. este f robust si rapid, tehnic si cu o lovitura de cap excelenta, nu doar la respingere, pt ca urca des in careul advers, la cornere si lovituri. de fapt, urca mai mereu la faze fixe.
cam mult cere herrera asta pt valoarea lui :)
am spus ieri ca ambii vin astazi sau cel tarziu sambata. stiam sigur ca herrera e pe drum. defensor isi daduse acordul de trabsfer inca de acum 20 de zile. sa speram ca se vor intelege la bani. surpriza pt mine e ca totusi vine la discutii nu doar uruguayanul ci si hondurianul alvarez. se pare ca nu si-a gasit echipa dupa palermo, in calcio.
Bă tineti secret ziua cind aterizeaza ăla ca parca vad ca se suie intr-un merzan si se opreste direct la vaslui .
nu i am urmarit, nu i cunosc :-s
ar merita un mic efort. ambii sunt nu doar buni ci si foarte utili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.