Alte știri din fotbal
Stoican s-a întors! Declarațiile serii, după Farul - FCSB: „Frate, arde baraca! Mai luați mopul și târnăcopul”
0
Gigi Becali a vorbit cu MM Stoica despre plecarea lui Rădoi: „O echipă de doi lei! L-am și sunat, cum să facă așa ceva?”
0
Târnovanu își reproșează un singur gol: „Îmi asum, dar e normal”
0
Rădoi a rupt tăcerea despre plecarea de la FCSB: „Chiar dacă nu am BAC și par mai prostuț, am abilitatea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gullit critică necruțător: „Și-a uitat ADN-ul. Fundașii nu mai știu să se apere, iar vârful este un argentinian”
0
Jackpot pentru Chivu: Inter își scoate jumătate din pagubă » Câți bani ar putea încasa pentru titlu și cupă!
0
Scor de neprezentare în meciul echipei care îl curtează pe Mirel Rădoi
0
Oficialul lui Inter s-a săturat: „Să ne sune că știu numărul, în loc să vorbească de el!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan a anunțat că nu demisionează, chiar dacă a pierdut sprijinul ...
Libertatea
Mai tare ca Putin. Dictatorul din Belarus, în vârstă de 71 de ani, ar avea ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Rolul lui Nicușor Dan „depinde de cât de amenințător poate fi” după votul ...
Libertatea
a mai"castigat" stiinta vreo cateva miliooane de suporteri ai Stelei,nu-i asa piti?...
apropo,piti parca era mai"negru" aseara decat era de obicei...sau tv-ul meu nu avea culorile "prea bune"?...
asta se intampla cand piti vede paiul din ochiul altora si nu"barna" din propriul ochi...Felicitari Vaslui!!!
ia uitati-va lume,totzi prazilienii au intrat aici sa-l spanzure pe Hizo..Bravo Hizo,,voi ati tacut si facut.
Asta e pedeapsa pentru orodelul ce incepuse sa-i invete pe toti ce e fotbalul si cu ce se mananca. Regret ca trebuie sa-i dau dreptate lui Jiji, Radoi e mai important pentru suporterii stelisti decat ai putea tu vreodata sa fii, ranchiunosule. Esti facut numai din fite si figuri, gol pe dinauntru, un cartofor trisor.
Bre nea Hizo, cate meciuri in Europa ai matale bre? Ce palmares ai bre neica nimeni? Se umfla pipota in tine dupa ce era sa dai in diaree in repriza a doua? Hai mars in provincia voastra coclita cu iz de votca!
spre deosebire de voi cei din nord-est,noi nu suntem recunoscuti ca violatori de copii sau rude si betivi
Tovarasu' Hizo, usurel cu declaratiile, ca iar va ia Copos la Rapid sa va mai umileasca. Ar fi a sasea oara.
bai oltenilor de cacat am impresia ca vorbitzi aiurea cum facetzi voi de obicei(asta e natura voastra): 1. nu noi am trancanit toata saptamana cat de buni suntem 2. nu noi am dat sfaturi celorlalte echipe cum shi in ce fel sa faca 3. nu noi ne dam mari fotlabilishti 4. respectam toate echipele shi nu uita ca multzi moldoveni respecta shi iubesc craiova...haidi ba tziganilor de olteni.
craiova merita victoria si hizo intelege fotbalul ca acum 2oo de ani.nu o sa ii mearga mult asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.