Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Ministrul Apărării, despre Steaua: „În această săptămână anunț metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo se implică! Nu-l vrea lângă Messi pe fostul coechipier de la Real și Manchester United
0
Au dat afară selecționerul cu 79 de zile înainte de Campionatul Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
ai aparut bai planetara glentzer ca sa ne arati cat esti de prost?
***? ce 37 de milioane de euro visezi? stiu ca nu esti in Romania dar din vara clona csa se desfiinteaza i-au fost taiate oficial veniturile de la 1 iulie 2021. 100% Steaua din liga 1 joaca din vara pe ghencea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Agresiunile brutale comise de eșuații de la Kolosvar și Sepși, recrutați de prin talciocuri externe, nu mai sunt de multă vreme știri, infirmatii! Hoban nu a fost bine pregătit, a lipsit la lecția cu atacarea cu toporul, sau drujba, a gleznei adversarilor sub 19 ani! Pentru ca la ei nu exista astfel de jucatori s-au gândit sa-i elimine pe cei de la Steaua și Craiova! Bruta Nouvier bine inițiata la Kolosvar și șlefuită la Sepși l-a călcat pe Oct Popescu, cu aceiași intenția cu a lui Hoban! Nu a reușit! Arbitrul a închis ochii! Etapa următoare a încercat cu Baiaram și a avut succes l-a scos pe targa! Arbitrul a închis din nou ochii! A încercat și alt kolosvar violent Deac sa-l scoată pe Perianu tot cu atacarea brutala a gleznei, nu a reușit și a luat doar galben! Sinistru sa vezi asemenea brute pe teren, protejate de fluierasi smenari care arbitrează la comanda! Și ne mai miram ca ne bate Armenia!!!
*** ***... oieri & moldoveni... de... ***... ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba Vansoitan, dacă ai avea bani, cât ai paria pe câștigarea de către FC fcsb a acestui campionat!? Fii cinstit ca altfel te bate iar D-zeu! :-))))
Morutan era rupt de la inceput... apoi, a devenit si mai rupt! Dupa asta nu plange nimeni... poate eftime... sau cum l-o fi chemanda...
superliga oricum se infiinteaza,ce legatura are asta cu faptul ca Steaua ar ajunge sau nu in ucl sau e.l.? adica ***? din aproximativ 500 de echipe care s-au perindat prin europa in ultimi 20 de ani,vreo 15 nu o sa participe,mare baranza. cu atata mai multe sanse pentru noi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai pregatit banutii pentru chiria din saftica?
Banii ăia deja i-a luat Gigi. FC FCSB e pe zero. Și vin deciziile finale în procesele pe care Steaua București vi le-a intentat. Să vedem de unde plătiți Stelei suma de 37 de milioane de euro. Desființare plăcută fecesebistilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.