Comentarii (70)
janos1907
janos1907  •  13 Mai 2022, 16:59

Voluntari mai mult ca sigur vor baga rezervele, va fi un 0-3 sec la pauza, iar cei 3 pasibili de suspendare vor putea fi inlocuiti la pauza, sa nu riste nimic. Declaratiile astea-s doar de ochii lumii.

nasty1
nasty1  •  13 Mai 2022, 16:57

E amical/omenie, intre finu' Pandele si nasu' Jiji, meci de 2 solist, ce conteaza cine arbitreaza? Arbitru poate sa fie si cuviosul Alexandru Tudor, rezultatul se stie deja! :)))

blatistu49
blatistu49  •  13 Mai 2022, 16:57

sa fie pace si omenie perlele ciobanului de zeci de milioane zburda

blackbeauty1
blackbeauty1  •  13 Mai 2022, 16:56
Postat de janos1907 pe 13 Mai 2022, 16:54

Iar au inceput astia cu presiunile pe arbitri. Va garantez ca oricine ar fi fost delegat, gigistiii ar fi gasit ceva sa comenteze. Sunt constienti ca la anul se va implementa VAR si nu o sa mai aiba nicio sansa sa mai castige vreun titlu, iar cei 7 ani de seceta pe plan intern s-ar prelungi la infinit!

asa spuneau si aia de la csu,ca trec peste Steaua in liga 1 si o sa joace Steaua barajul pentru conference league. uite ce s-a intamplat cu ei. asa si tu,kfr daca se baga var nu o sa mai castige niciodata liga 1,acum este ultima lor snasa,daca nu castiga acum campionatul nu o sa il mai castige niciodata. urmeaza falimentul oricum.

unurt1
unurt1  •  13 Mai 2022, 16:56

Cum intrazneste CCA sa nu-l puna pe Gigi Becali arbitru?

blackbeauty1  •  13 Mai 2022, 16:55
Postat de dodo001 pe 13 Mai 2022, 16:51

hai bai terminati ca ati castigat cam tot cu Fesnic, puneti presiune pe arbitru? Lasati-l sa arbitreze normal!

este exact invers bah,am castigat doar un meci cu sfesnic si si ala in ultimul minut cu 3-2. aici este problema. sfesnic ala este un bl99atyist.

janos1907
janos1907  •  13 Mai 2022, 16:54

rav410wrc
rav410wrc  •  13 Mai 2022, 16:52

Sfeshnic asta, si-n poza e carn :)) Dupa fotografie pare un meci "tare" de prin Judet, mai ales dc observi si "calitatea" adversarului #7

dodo001
dodo001  •  13 Mai 2022, 16:51

blackbeauty1  •  13 Mai 2022, 16:49

bl00atistii de la kfr astia recrutau arbitri inca de acum 15 ani. de aia au supranumele in europa si in Romania de the bla00tsitii. https://www.stiridecluj.ro/sport/clujenii-de-la-cfr-facuti-blatisti-de-goal-com