Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
5
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
daca nici acum nu-l suspenda pew sapunaru minim 2 ani, cu toate aceste imahini clare evidente, in care un singur om e violent, atunci voi deschide o petitie online sa fie blocate meciurile din liga I pentru ca promoveaza golania.
Cine a avut, din nou, scandări rasiste, băi suporter de fotoliu? *** înjurat tot meciul fără ca nimeni să ia vreo măsură? Meci după meci aceeași placă. ***. Aceeași scandări și toți se fac că nu văd și nu aud. ***. Lucrurile astra nu le vedeți? Scandările și instigările continue nu le vedeți și nici nu le auziți? Vedeți doar reacțiile la aceste scandări și instigări reprobabile? Când nimeni nu îți face dreptate. Când forurile abilitate se fac că nu văd și nu aud, îți faci singur dreptate. Au început cu autocarul și au continuat cu scandările rasiste, dar voi nu ați văzut decât reacția lui Săpun de la sfârșit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce aiureaza baiatul asta??? Ca vad ca Sapunaru si aia din stafful Rapidului bat oamenii pe-acolo, se lupta pana si cu jandarmii care se fac ca nu vad... Pai nene, orice violenta catre un jandarm este dosar penal!!! In tribune cine a facut scandal?? Fanii Craiovei sau ai Rapidului?? Cine a devastat stadionul?? Si o sa scape neidentificati ca asa e la noi... Si pe urma ies tot rapidistii cu obsesii de persecutie. Incepuse bine sezonul, cu audiente record... stati sa vedeti in octombrie cum scad spectatorii la 25% cel mult.
Moldovane,ai uitat scorul final?
Păi v-au bătut pe teren dragă Moldovan.Dar la vestiare golanul vostru căpitan a sărit la bătaie.Dar tot adversarii erau de vină că vorba aia trebuie să mutăm atenția de pe un golan.
Sunteți caracter zero. Hiligani e puțin spus
Am fost la meci .nu va este rușine sa spuneți prostii, voi v-ati comportat ca niște huligani . Trebuia sa va dea 3-o ,n-ati arătat nimic . Iar Săpunaru dacă nici acum nu e suspendat atunci, conducătorii fotbalului accepta un golan . Șansă lui Săpun a fost ca n-a căzut în mana lui Gogoasa
Minte cu nerusinare horatio asta. De ce sa va bata daca v-au batut pe teren? Craiova castigase, erau fericiti. Rapidistii erau *** pe acolo, dupa exemplul capitanului lor ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din imagini sa vede ca sapunaru sare la bataie , trebuie suspendat definitiv, asta nu e jucator de fotbal, i-ar trebui si un examen psihiatric
***? clona lui Mititelu trebuie sancționată dur, *** *** ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.