Alte știri din fotbal
E gata: Cătălin Cîrjan a semnat noul contract: „Există lucruri pe care nu le poți cumpăra cu bani”
5
Claudiu Niculescu a revenit în forță în Superliga: „Nu știu de când nu m-am mai bucurat așa”
1
Ianis Zicu s-a resemnat după 2 înfrângeri într-o săptămână: „E dureros”
1
Ioan Varga, prima reacție după ce și-a amanetat jucătorii
2
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Mallorca, în etapa 23 din La Liga
0
O echipă din Premier League, menționată în dosarele Epstein!
0
Radu Drăgușin n-a putut opri „tăvălugul” lui Manchester United » Românul a prins aproape 70 de minute
0
Gafa lui Romero, șansa lui Radu Drăgușin! » Eliminat cu United, căpitanul lui Tottenham va reveni peste o lună
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Nu zic nimic,ca sunt de carton
Oricum ar fii,tu nu știi sa numeri 2000 de dolari.Presupun ca te referi la dolarii americani,nu la cei canadieni
Fazan :))
Cassius Marcellus Clay .. este exemplu perfect pentru tine .. ca sa vezi ce "destept esti" Hint : Muhammad Ali... Dupa mintea ta creata ... daca iti schimbi numele in muhamad ali .. esti campion la Box :)))) Te ai facut de ras dovedind ce aberatii scoti pe gura :)))
Sau a abera precum aberezi tu :))) Daca gica hagi isi schimba numele in horia moculescu ... o sa creezi tu un hagi .. si o sa i atribui succesele lui noul Horia Moculescu ? Din 1947 pana in prezent .. am purtat multe denumiri .. in 66 am ajuns steaua .. si i 2017 am ajuns FCSB ... Si ca tot venii vorba de csa .. Nu vi se pare ca e totul fals la ei ? Incepem cu sigla .. sigla este facuta de Gigi Becali in 2003 .. Numele este luat prin judecaroria romaneasca . Aia de ii tine pe mario iorgulescu si toti penalii in libertate .. Majoritatea gloorilor cu care se mandresc csa sunt FCSBisti .. ogararu .. a cunoscut succesul la FCSB .. Oprita este FCSBist .. Miu .. Adi popa.. Sa continui ?
Săraca catylinna ,adrianna , femeile sl-iste de la Cluj , glasul putinist vor zice doar ca Domnul Horia Moculescu ba ca este prea bătrân ba ca nu își mai amintește . Bine au zis rapidiștii in 2018 vremea voastră a apus :))
Pentru orice om *** FCSB = Steaua. Doar habaucii si unii pustani pana-n 20 de ani, care nu pot gandi corect lucrurile din lipsa de informare, in primul rand. Cei peste aceasta varsta fie sunt, cum spuneam, habauci, fie au interese. Intrebati-i pe respectivii, cu caakallyn varf de lance, daca nu-i asa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A spune ca fcsb este Steaua este ca şi cum ai spune ca pe tine te cheamă Gică Petrescu chiar dacă în buletin scrie Horia Moculescu.
Un fapt cat se poate de evident. In pofida elucubratiilor lui adriann, catalynn si ale alor tiriplici, asta e adevarul absolut.
Nu numai pt Moculescu Steaua este acum FC Steaua București=FCSB! Asta este realitatea, asta este adevarul incontestabil, confirmate de majoritatea covârșitoare a suporterilor steliști, de singurele organisme sportive care contează UEFA FIFA FRF și LPF, de presa sportiva adevarata din exterior (L’Equipe, Gazzetta, AS, Bild, etc), de toate cluburile europene cu care joaca sau la care transfera Steaua! Singurii care neagă realitatea și refuza sa accepte adevarul sunt perimatii baricadați in MApN și in sinecura bolșevică CSA (ultima din UE), cele câteva sute de fani disperați și fanatici de sport militarizat stalinist, presa cu abonament la popota CSA și cenzorii sovietici absurzi de la CNA! Deci pt dl Moculescu și pentru toată lumea normala, sănătoasă, care trăiește in prezent, in sec.XXI și in UE, Steaua este acum FC Steaua București=FCSB și asta pana când România va deveni cu adevărat o țara UE și va desființa creațiile staliniste CSA și CS Dinamo ca peste tot in lumea liberă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.