Alte știri din fotbal
Turcul care crede în steaua lui Daniel Pancu: „În cinci ani va putea fi la Beșiktaș”
0
Oțelul - FCSB, ultima șansă pentru play-off » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
„Ne-am făcut de rușine!” » Damjan Djokovic, sincer la meciul 200 pentru CFR: „Acum avem miros de play-off”
0
Sociologul Gelu Duminică îl taxează pe Daniel Pancu: „Prostia...”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Rezerviști inapți, mobilizați anul trecut. Cum a fost modificată legislația
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Epstein a dus o româncă de 20 de ani „foarte drăguță” la Palatul ...
Libertatea
bah retardatule tot asa a gandit echipa si sezonul trecut in meciul cu cfr??? ce tot laudati caracterul lui sabau?? asta nu are caracter DELOC
Da mah o fost blat!macar daca ia rapidul capionatul macar mai recupereaza din titlurile castigate de dinamo si steaua prin jocuri de culise.Bv voua cat mai multe.Forza Rapid
Ba da voua nu fii unpic asa rushine aia care comenteaza ca cica a fost blat...Vatzi uitat la altmeci inseamna...iara voi ziaristi asa va place sa facetzi scandal si intrebari stupide de genu ''a fost blat?'' incat suntetzi jialnici.Avetzi un IQ foarte scazut.
hahaha...sabau si-ar face bagajele si ar pleca la primul zvon de blat CARE NU S-AR REALIZA si ar ramane doar la stadiu de zvon. Sa ne lase horoba cu basmele de pr0st gust ca sabau a fost "martor ocular" (citeste protagonist) la cfr-bistrita de anul trecut, care a ramas in istorie drept unul dintre cele mai fatise blaturi din liga 1. Si-a facut "motul" bagajele dupa parodia de la cluj? Da dar doar ca sa plece intr-o "binemeritata" vacanta platita cu forintzii lui pas
....pai asta nu este un zvon, sau ce?.....a jucat cu echipa a-II-a. da-ti demisia "cobzare"!
Nu a fost blat.Nu stiu cum de puteti gandi asa ceva.
O mizerie de meci. Blatul s-a vazut din avion. Orice novice isi putea da seama de circul la care s-au pretat cele doua echipe. Cata nesimtire pe acest Horoba. Dar ce poate spune si el saracu, cand Padureanu si Copos UTC au batut palma.
sabou e una din ji/go/diile dinamoviste raspindite in toata tara, care fac acum legea in fotbalul romanesc : lupescu,prunea, sabou, rednic, talnar, ion marin astia toti joaca pentru dinamo la echipele unde sint acum antrenori sau la federatie.
asta e ultima care trebuia sa o aud..hahaha..cand era la u ccluj in liga a 3-a Sabau a promovat DOAR cu blaturi..nici nu se prezenta la meci daca nu avea aranjat meciul sau cel putin arbitrajul..de aceeea s-a si dus la Gloria ca antrenor, ca acolo stiu ca e tata Jean si o sa aiba "parte" de multe "colaborari"..nu il mai laudati atat pe Sabau ca daca era mare antrenor facea mai mule..asa cu mecuri aranjate ma fac si eu antrenor ..
Dar atunci cind a bagat tineretul cu cfr, cum a fost mestere ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.