Alte știri din fotbal
Și Dinamo protestează, după modificările Legii 4: „Ridică o serie de probleme serioase”
0
A lăsat-o pe FCSB pentru Dinamo și dezvăluie secretul celor 2,01 metri înălțime: „Toți îmi spun «Wembanyama»”
0
Martor la leșinul lui Mircea Lucescu în cantonament: „A fost foarte nasol, nu știam cum să reacționez”
0
FCSB a avut de departe cel mai mare profit în 2025, dar la bani din sponsorizări regina Superligii este alta!
0
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cand esti condus cu 1-0 chiar si in 10, pararea mea este sa joci cu trei in aparare, nu cum ai facut tu, ai retras un mijlocas. Eu cred ca este o palarie prea mare ptr tne Dinamo. Nu sunt adeptul schimbarilor de antrenori, mai bine schimbam jucatorii dar totusi ... Oricum eu tin cu Dinamo si in divizia C dar sunt dezamagit de caracterul vostru de fete virgine.
Stoicane,te invitam sa iesi pe aceeasi usa pe care ai intrat in urma cu o saptamana !
pai cu tine stoicaneee echipa nu va progresa niciodata, deja din 2 meciuri cu ceahlaul si cu chiajna ( ambele care vor retrograda sezonu asta te-au dominat intr-un hal fara de hal) nu e posibil sa bagi muraturile alea in teren !!!
POI DUTE N MORTII MATII TU NU FACI SA FUCTIONEZE NICI PESTE 5 ANII,,,tu esti tampit,,!!1
adevarat. Daca pierdeam 0-5 cu om in minus insa echipa juca ceva, nu era vreo probleme la stadiul in care suntem acum. Dar cand ii vezi ca nu vor si nu pot,........te ia ameteala de nervi. Bani pentru antrenor s-ar gasi, daca ar fi date afara mizeriile gen matei lazar bubacar barboianu. Prefer sa aduca niste juniori de viitor decat sa ii mai vad pe aia pe teren. Macar atunci am sti de ce pierdem 0-3 cu Chiajna acasa.
da ma ca esti barca in 10 oameni si 0-1 sa intorci si sa bati !!! pfffff si chiar si in 10 nu au legat 2,3 pase dar au avut 4 ocazii imense !!! eliminarea aia a fost decisiva din mai multe pc de vedere dar in special din cauza unei modificari tactice facuta de limitatul de ,,antrenor''
nu vine grigoras pe 3000 sau 5000 euro pe luna sau rednic andone etc. daca vor antrenor bun sa dea salariu pe masura . care este antrenor bun face echipa buna cu ce are dinamo acum
daca esti dinamo trebuie sa bati si in 10 .au avut timp destul sa isi revina si sa dea macar 1 gol dar ei nu au fost in stare sa lege 2 , 3 pase
stoicane eu cred ca tu ai nevoie de timp ca sa te cunosti pe tine insuti.
ma ala din meciul cu ASA a fost creca corect adica eu unu nu am vazut prea bine pozitia lui bunoza dar ala de aseara nu a fost niciodata de rosu si cartonasu ala a influentat dupa parerea mea decisiv meciu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.