Alte știri din fotbal
Gică Hagi, Cristiano și Neymar suflă astăzi în lumânări: „Cel mai mare fotbalist al României” » TOP 10 jucători născuți pe 5 februarie
0
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
0
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola se ia de Ligă din cauza lui Guehi: „Trebuie schimbat regulamentul”
0
Cristian Romero, din nou în atenția lui Atletico! Ce înseamnă pentru Radu Drăgușin
0
Fostul jucător al lui Inter, coleg cu Cristi Chivu la școala de antrenori: „Asta îmi place enorm la el”
0
Răzvan Lucescu nu se îmbată cu apă rece: „Au fost doar primele 90 de minute”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a încercat să evadeze ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
ba esti nebun tu ziaristule care sugi pula de unde le-a raspuns cand el nu e nici rezerva ?
muuuuuie la stelisti si tiiiiiiii................
si de ce i-ar da lui copos banii aia? este jucatorul lui poli. daca vrea sa il cumpere activeaza clauza si plateste 800.000 lui iancu. cred ca ai baut prea mult in seara asta prietene.
Copos are contract semnat cu Iancu in cazul in care Becali nu activeaza clauza, automat Nikolic semneaza cu Rapid, nu primeste jumatate din bani. Daca in schimb i se activeaza clauza de catre Becali, Rapid nu ia nimic, nici bani nici pe jucator.
Cum sa interziceti fanilor stelisti sa nu vina cu steaguri si tobe pe stadion? :))))))))) sunteti una din cele mai frumoase galerii din Romania, si o recunosc ca hai sa fim realisti, dar va faceti de rusine!! Voi credeti ca cersim noi 400 de bilete? :)) Rusine sa va fie, mai bine stam la televizor!!
da dar va trebui sa ii dea niste bani lui copos.....jumate din suma aia...sa vedem ii da?:)))
la cum il stiu eu pe becali...nu il va lasa sa plece, doar sa il oftice pe copos:))
aia de la rapid ne/au confundat cu aia ai lor...au crezut ca am venit sa cersim 400 de bilete
uita-te si tu, ce sa mai spui ca si stelist, mai ai vreun cuvant de spus?? taci si te uiti la tv ca ai refuzat si 400 de bilete ca un prost
bine nicolici,rapid e club serios,te-ai orientat bine!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.