Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la Galatasaray a pronunțat 3 nume „tricolore”: „Ei pot face diferența”
0
Adrian Mutu: „El a fost tehnic cât mine și Gică Hagi la un loc”
0
Prima reacție a lui Ionuț Radu după ce a aflat că va rata barajul cu Turcia: „Frustrarea ne va împinge în următoarele meciuri”
0
Arda Guler, absent de la antrenamentul lui Montella! Ultimele detalii de la baza Turciei: 3 jucători cu probleme, unul urmează să fie trimis acasă, altul e în mare pericol
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost Dumnezeu, el este Iisus”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Unde se joacă Supercupa Angliei: clasicul Wembley a fost înlocuit, iar Federația a schimbat țara
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Adevaratul tun imobiliar al vicepresedintelui de la Steaua s-a dat pe 16 noiembrie 2004, cu doua saptamini inainte ca PSD sa piarda alegerile generale: Ministerul Agriculturii a improprietarit firma controlata de Teia Sponte cu inca 47 de hectare de pamint. Acum insa, acesta a fost si mai prost cotat: la mai putin de un euro metrul patrat, fata de aproximativ 100-200 de euro cit costa pe piata.
Teia Sponte - tun imobiliar de 70 milioane euro, dupa modelul "Gigi Becali". Prieten si asociat la Steaua cu latifundiarul din Pipera, Sponte a primit cadou de la fostul guvern zeci de hectare de teren in Capitala, la preturi de 100 de ori mai mici decit pe piata !
curata pe mami lui sponte. Niste atarnatori care nu stiu pe unde sa scoata camasa. Dar ciobanului astia ii plac. La meciul cu Valencia asta se uita la Gigi daca are voie sa se bucure :)).
daca gegel nu ii "rade"pe toti machidonii lui de pu linga echipa greseste rau de tot!cine este tei sponte,leo strizu sau panarama de "make"?NISTE NEICA NIMENI CARE CERSESC LA MILA LUI GEGEL!!!!daca gegel vrea sa-si ajute machidonii sa o faca dar...sa-i dea afara de la steaua!nu sunt un admirator al lui MM dar fata de "cirpele"de mai sus in fotbal MM-ul este un "titan"!!!!
Preiluminate ? Da ce le ai bre , le visezi noaptea sau de unde le scoti ? :)
cra, cra, cra
Nu au ce sa-i faca Memeului! Stoica e pus acolo de patronul Stelei - Nicu Gheara! - ca sa-l supravegheze pe servitorul Gigi Becali sa nu arunce pe fereastra banii Famigliei!!!
Pai s-a sacrificat saracu sponte sa-i faca la3a lui MM si nu a primit nici macar o bere. De aia e suparat make...
sponte este "mana dreapta" a lui becali, deci daca vrea sa il dea afara pe meme il va da.
Acelasi lucru face si sponte, si mitza, si tache, si lache si toti amatorii de acolo, singurul care da dovada de profesionalism si nu se incadreaza deloc in "tiparele" Stelei este Narcis Raducan, restul stau acolo si trag cu fiecare zi ce trece tot mai joc clubul Steaua...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.