Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
din cate imi aduc aminte ,vasluiul a castigat in cotroceni atunci :D:D:D:D...asta in retur,in tur nu mai stiu ,cel mut egal pt vasluieni ...
ce inghititori de meserie au devenit romanii dupa cativa ani de totalitarism...inghit galusca...hap....turnator....free gigi nu? treziti-va...nu mai suntem impotriva unui regim care ii ia pe cei care il"zgandere" acum hotii zgandere romanii,pe noi,nu asa ipotetic..aa a furat d ela stat....ca oricum nu gasesti...pai a furat d e la fiecare dintre noi.dasta nu ai tu de nimic,te multumesti uc o galusca pe care o infuleci
pai daca national avea 500000 sa se lase cit trebuia frate sa ia o echipa de fotbal?ca national nu prea erea cu folbalul a????
ii toarna iacov pe toti...ca la mama lor:))
M-am saturat de astfel de persoane ca dl Iacov care stie multe dar nu are dovezi. E usor sa vorbesti si sa acuzi: "Iacov a luat 500.000 euro de la Mitica sa piarda cu Steaua"
De cand va tot zic ca Vasluiu face blaturi in continuu? Chiar nu ia vazut nimeni cat de avantajati au fost CONSTANT de arbitri???? DNAu pe Porumboiu!!!!!
ia uite unde statea ascuns nepatatul din fotbalul romanesc! si eu naivul credeam ca nu mai e nici unul cinstit in romania!
Domnilor ziaristi va rog mult un lucru.Fiti mai precauti cu acest Iacov care oricum e un turnator.Ce ma tem e ca e destul sa spuna el un nume si gata DNA deschide cercetari.
ba da chiar atunci la sedinta aia dintre arbitri portofelul ala pe care l-a gasit Coltescu era de pe locul celor de la Fc Arges HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA ! ati dat asta pe post ca n-am vazut ?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.