Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
0
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
2
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Vine Mirel Rădoi și pleacă Denis Drăguș? Turcii încă nu au luat decizia în privința atacantului: „E egoist”
0
Real Madrid - Alaves, gazdele încearcă să mențină suspansul la titlu » Gol în minutul 30
1
Vincent Kompany a refuzat oferta: „Aș rămâne fără familie”
0
Manchester United vrea să transfere de la Real Madrid
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
Nu, ideea e ca e gras ca neamul prost, nu ca e gras. Cat despre vocabular, sa fim rezonabili. Toti sunt prosti ca noaptea, asa ca nu mai lua apararea dulapului ala de grasime. Chiar daca esti fan Poli.
va luati aiurea de Iancu. Regulamentul ar trebui sa fie valabil pentru toata lumea - daca Iancu si clubul care`l patroneaza RESPECTA acest regulament (UEFA si FIFA) celelalte de ce nu ar face acest lucru? p.s. pentru domnu` Geambasu: n-am crezut niciodata ca nerespectarea regulamentului este o chichita pentru dumneavoastra!
Mai Iancule,tu vrei numai sa castigi prin tribunale si scandaluri.Vezi ca echipa ta nu joaca nimic pe teren si gasesti repede o solutie pentru a recupera punctele pierdute pe teren.Ar fi aberant ca Iancu sa castige.
lasa-ne nimicule
cat de penibili puteti fi :)) moderatorul: "Domnule Iancu stati un pic ca este si domnul Prunea la telefon care vrea sa va dea o replica" Prunea: "Despre ce este vorba" :)) :)) am schimbat canalul - n-am mai putut urmari emisiunea. nu sunt un cunoscator in domeniu dar mi se pare ca ar fi conflict de interese. DACA VA FI GASIT NEVINOVAT - domnul Prunea va primi si banii de la FRF pe durata suspendarii - fiind considerat OFICIAL FRF dar si de la clubul Dinamo - tot ca ofic
ce problema ai u cu Iancu k ii gras????care-i problema???decat un pitic porno ca si Vasile Cancioc.......aaa Vasiel Turcu :)))care nu stie nici sa vb calumea in plm de balbait
iancule,ai supt ceva de la base?ca si el cine nu-i cu tine este impotriva poporului;iti place sa fi capra?
Un tigan imbuibat de alcool, gras ca neamul prost si averi facute cum stim noi, face revolutie in fotbal, "Sa impun respect pentru Timisoara". Du-te, mai, la o cura de slabire mai intai si lasa-ne cu respectul tau, ca v-ati umplut destul de "respect".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.