Alte știri din fotbal
Asta e lista de atacanți a lui Gigi Becali! » Iată ce transferuri i-a propus AI-ul la FCSB!
0
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: echipa lui Bergodi a încasat două goluri
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Yamal a deschis scorul
1
Cum îl numește Nemzeti pe Istvan Kovacs, după ce românul a arbitrat meciul 1000 la Mondiale
1
Primul asalt: oferta de 90 de milioane de euro a lui Tottenham, respinsă de Newcastle
0
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
ma gras prost...tu te plangi de arbitraj???...da la golu marcat de poli din ofsaid ce zici??? plm de oameni care numa sa puna presiune pe arbitrii stiu...rusine iancule...pacat de suporterii minunati care i are poli
de ce a injurat pulhac, pt ca golul timisoarei a venit dupa un ofside si un fault. Poli e in C!
Sa-mi bag picioarele in teoria lui Mina Minovici precum ca exista semne criminale native , cica lombrosianii sunt predispusi la fapte violente, asta din poza are fata de victima, ce mai.
Ptr test de perspicacitate daca il facea tactu acum tu nu mai erai.. daca nici ala nu e ofsaid..atunci nu ai ce cauta la fotbal.
hi hi hi crek voi astia din timisoara nu sunteti sanatosi pai ala a fost ofsaid de 2 metri si mai si comentati imi vine sa si rad hi hi hi
bai lache banatean, de ce nu recunosti ca ati fost avantajati de arbitrii si cu dinamo,si cu rapid si cu steaua.
are dreptate nici macar nu a fost penalty trebuia sa ii dea galben pt simulare si pulhac cred ca l-a injurat pe balaj si mai ales pe tusier mult mai rau decit brezinsky da nu putea sa se puna rau cu militia are dreptate iancu ca totul este condus precum o secta cu membri precum dinamo steaua rapid
Căţeluşi, o întrebare: a fost ofsaid la golul lui Poli? Dacă zieţi că da (normal că ziceţi), vă mai pun o întrebare: aţi văzut fanta de lumină?
cand se c. a.c.a. mistretu, se umple timisoara de c.a.c.a.t.
Iancule, noua ne plac ' fetitele cu parul in vant', nu-i o problema asta, iti dam noi gelul jos:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.