Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
era pt adi din buzau dar nu functioneaza asta cum trebuie.
Mai omule, esti extraordinar.Nu stiu cu cine tii dar se vede ca ai ceva in cap, nu injuri echipa noastra sau pe noi pt ca un nesimiti de arbitru a stricat meciul.Te respect !
Mie unu chiar nu mia placut arbitrajul. Cel putin a doua repriza. Sa zicem ca in prima repriza a fost totul ok. Dar a doua sa vazut clar ca centralul a favorizat pandurii iar acel tusier ne-a favorizat pe noi. Oricum parerea mea e ca daca era eliminat Cardoso cum trebuia, le mai dadeam doua "boabe"
Exista o maladie psihica, scenarita. Ca sa explici lucrurile de asa maniera ca sa iasa rapizii si Vama basma curata, esti in stare de cele mai aberante speculatii. Va vedeti periclitata pozitia? Nu uita ca Dinamo a avut nevoie de o repriza sa va faca pres!
cashalotule taci dn gura. Rapid a fost avantajata clar, dar tu trebuie sa taci din gura.
N-aveti si voi pe cineva care va asteapta in pat? Stati pe net si va balacariti unii pe altii! Romanii chiar sint un pic matochisti, teren propice pt. sadisti tip Pazvante..
asta la inceput ii vedea pe clujeni ,campioni,zicea ca ei fura cel mai mult,
EU AM OAMRE BANUIALA, SA FIM SINCERI ACUM ASTA NU E FURT ..1 PUNCT,AM O BANUIALA CA ACEST "FURT" ESTE FACUT CHIAR DE JAV_RELE ASTEA ,BORCEA, BECALI ETC. DOAR CA SA IASA UN MARE SCANDAL LA RAPID. PS:ASTA SEARA AM FOST 100% AVANTAJATI!
Asta seara i-a fost facut "cadou" Rapidului, cu sau fara intentie, cel mai otravit punct cu putinta...
Cine e rapidist adevarat ? Jabba the Hutt ? Esti in eroare prietene. Daca ar fi rapidist nu ar da de fiecare data meciurile lu' dinamu... La meciu cu dinamu tre' sa faci frumos Jabba...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.