Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, prima semifinală din Cupa României Betano. Avem penalty-uri
9
Rădoi a părăsit România pe fugă și i-a transmis un mesaj lui Becali
2
Elvir Koljic, dat dispărut de la Rapid
0
Valeriu Iftime, amuzat de plecarea lui Rădoi: „Nu rezistă nimeni cu domnul Becali! Nu e ca și cum vine un medic și...”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Un renumit academician rus, aplaudat la scenă deschisă la Moscova când l-a ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
Nu mai crede nimeni in vorbele tale, grasule! Te-ai pus capra si tu si echipa in fata lui dinamo, care e prea puternica in comisii si sperati va poate ajuta sa va luati punctele inapoi! Ei vi le-au luat, ei vi le dau, dar dupa ce le faceti jocurile! Toate la timpul lor! Dupa ce mai stati capra de cateva ori! Nu-l inteleg pe Uhrin, unde e mandria lui?
E clar Brontozauru face jocul lui Dinamu. Asta e. Anu trecut a tras cu Pazkani. Asta in mod sigur face "banu gros".
bine iancule ca le stii tu pe toate ... singurul obiectiv al vostru este sa nu ia steaua campionatu` - si voi si rapid si dinamo si clujul etc ... nici una din voi nu are clar obiectiv castigarea campionatului ci doar sa faceti in asa fel incat sa nu`l ia steaua ...
Jamboane! In ultimile 2 etape ati luat 1 punct - si ala cu noroc! In ultimile 10 minute in Ghencea nu stiati ce se intampla... Iar in cupa UEFA nici nu stiu daca ati apucat sa jucati, ca am fost plecat 10 zile in concediu si cand m-am intors erati deja afara... Ciocu mic!
daca mai prind vreun violat de stelist ca mai comenteaza bag burtosii peste ei iar lesinatii ii vom cara ca pe oile sacrificate la abator.voi oile stelei trebuie sa fiti terorizati de mine si de ciobanoiul sef jorjel.cand veti intra pe stadion trebuie sa strigati hai radoi si altceva nik.iar cand mai mergeti in giulesti trebuie sa intrati cu pantalonii jos sa va violeze rapidistii ati inteles? al.2 fiecare stelist are dreptul sa rupa doar un scaun sa sil bage
Nu as comenta vorbele lui M. Iancu pentru ca nu merita. In schimb, a postat aici un anume SCAREMBEU, PENTRU CARE MAREA LUI BUCURIE NU ESTE SA CASTIGE POLI CAMPIONATUL, CI SA NU-L IA STEAUA. CE DOBI_TOC!
"exclud că Steaua ne-ar fi putut bătea" baaa ,baaaa corigentule, se zice bãtea ??? asa se vorbeste in ghetou la tine baaaa ? du-te si da mana cu "premiantul" ala de Vanghelie.. pamant pe voi !
bine iancule forta poli forza rapid felicitari pacat ca vau csapat 3 punte dar oricum mi-a placut
Dusan Uhrin nu ar face manarii mioritice. Steaua pedaleaza in gol si doar cu noroc inscrie. Nu are fata de campioana.
Hai nu mai fiti asa de rai,recunoasteti ca nu puteti lua campionatul din cauza Timisoarei,si asta de 2 ani incoace.daca nu platiti cotizatie Timisoarei nu puteti trece de locul 2
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.