Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu și Adrian Mutu au ales antrenorul pentru FCSB: „Cel mai potrivit” / „O glumă?”
2
Cristiano Bergodi, întrebat ce adversară dorește în finala Cupei României Betano
0
Bogdan Andone, după eșecul din semifinalele Cupei României Betano: „Se adună dezamăgirile”
3
Eroul lui U Cluj se întoarce la locul faptei: „Aceste mingi au venit ca ghiulelele”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii de la Gazzetta dello Sport au văzut ce a făcut Chivu în minutul 60 și prevăd ceva măreț: „Totul e posibil acum”
0
Real Madrid și-a revenit în campionat după eliminarea din Liga Campionilor » Clasamentul
1
Aer de DUBLA ISTORICĂ! Cristi Chivu se califică într-un mod fantastic în finala Cupei Italiei » În minutul 68, Como o conducea pe Inter cu 2-0
9
La 10 ani după ce a câștigat Premier League, Leicester a retrogradat matematic din Championship
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
România a cumpărat Portul Giurgiulești din Republica Moldova: „Va servi în ...
Libertatea
Președinta Mexicului cere explicații după ce doi oficiali americani care ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat a fost pus sub acuzare de Parchetul Militar într-un dosar de ...
Libertatea
@cristi Imi place ca gindesti baiatule. Stii ca Tender a zis ca daca ar fi avut el inspiratia sa bage bani in fotbal la Poli nu-l mai priponeau portocaloshitii in arest preventiv sase luni de zile? Si nu mai pierdea o multime de bani pe care a trebuit sa-i cedeze baietilor destepti ai lui... hmmm... Zeus?
veterane paskany a investit enorm in clubul ala,a cumparat jucatori nu impiedicatzi k unii de la poli,si normal k dorea rezultate,pe cand iancu in afara sa cumpere jucatori de mana a 2-a si sa plateasca salariile(nici alea pe toate) c a facut?
dupa ce ti-a dat-o borcica de 3 ori in portita vrei sa te dai viteaz cu steaua. imi doresc sa ti-o dea si steaua in portita macar de 2 ori
ai spalat banii,performanta n-ai facut,de puscarie ai scapat,cam asta ai relizat la timisoara,hai pa
bv domnule iancu sa facetzi cu uhrin ca shi cu olaroiu,abia a inceput sa se vada munca dansului shi echipa a strans o groaza de puncte iar dumneata vrei sa distrugi munca omului asta,shi dupa el pe cine vrei sa chemi??pe hagi??pe cartzu?? sa ajungetzi iar de rasul curcilor cu investitzii de 10 milioane shi locul 8
bai umflatule vrei sa scoti punctele de la steaua dupa ce ai dat meciul lu' dinamuia ???? Dati-l afara din Timisoara ca v-a vandut si o sa o mai faca.
Ai facut blat cu dinamo acasa si il obligi sa bata steaua in deplasare.
conu` Iancu chiar crede ca are echipa de locu I si e tare suparat ca aseara a pierdut in fata lu` dinamo - conu`le chiar a meritat victoria - au facut cel mai bun meci din acest sezon - mai adu` jucatori de calitate nu panarame precum Alexa
Domnule Iancu, daca vretI binele Timisoarei, continuati cu domnul Dusan Uhrin ! FORZA VIOLA
D-le Iancu,parca v-ati retras de la Timisoara,cum adica,luati asa de unul singur decizia de-al schimba pe Uhrin dupa ce nu am pierdut nici un meci de nustiu cite etape?pierdem un meci si gata schimbam antrenorul!eu zic sa va luti catrafusele si sa plecati odata din Timisoara,ne-am saturat de dvs!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.