Alte știri din fotbal
Schimbare importantă » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor?
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
CHIAR TE ROG SO FACI MAI JABBA
Ti se pare ca Fulgerul Bragadiru e cea mai curata echipa din campionat=))?
foarte corect!!! se comporta exact ca un mitic...si nu face altceva decat saptamana de saptamana sa ne puna intr o lumina si mai proasta
Numai disperati frate zici ca este vorba de clubul lor,nu intelegeti?Voi sunteti doar niste carpe pentru ei,va controleaza,iau bani de pe voi si se pishaaa la sfarsit,sunteti praf pentru ca nu aveti creierash sa ganditi.Muwieee la toti proshtiii!!
Ce campionat curat ar fi fara Steaua si Dinamo.Chiar am putea avea rezultate.Aceste lucruri care le face Iancu trebuiau facute de mult nu trebuia sa se ajunga ca dupa 89' Steaua si Dinamo sa mai existe!
IANCU E CEA MAI MARE MIZERIE DIN FOTBALUL ROMANESC,INAINTEA FIECARUI MECI FACE CATE O DISENSIUNE DE FIECARE DATA ORICE ADVERSAR ESTE AMENINTAT ,RECLAMAT DE CREATURA ASTA LIBIDINOASA BA CU RETROGRADAREA,BA CU PIERDEREA MECIULUI LA MASA VERDE..NE-AM SATURAT DE ASFEL DE CONDUCATORI..PACAT DE PUBLICUL MINUNAT DE LA TIMISOARA CA ECHIPA ESTE CONDUSA DE O ASA ZDREANTA DE OM,DE O ASA MIZERIE...RUSINE MASTODONT IMPUTIT
Vad ca lumea uita cum a castigat Cfr la U in meciul ala.....si dupa aceea nu sa mai auzit nimic de brazilianul ala..a disparut in neant!
Se erijeaza in cel mai corect si cel mai pur dar este si el manjit....face cardasie cu Dragomir impotriva lui Gigi! Iar pt.toti care va dati cu parerea despre valiza.....mita au dat ce-i de la Cfr..nu Steaua!
Iancule zi-o p-aia dreapta,vrei sa intimidezi,vrei punctele si locul 2...adica "da-mi punctele si nu te mai torn la UEFA"...Eu cred ca te-a invatat Mitica ce sa spui,ti-a alimentat si naivitatea cu asa zise probe,daca le stia si le avea Mitica de ce nu a depus marturie la DNA atunci cand era dosarul in lucru ? Vezi ? Credeam ca esti mai barbat Iancule dar esti si tu o tarfulitza din Giulesti nimic mai mult,Mary si atat.
Steaua nu o sa ajunga niciodata in B , tzigan imputit ce esti...iti doresc din tot sufletul sa mori ! cat mai repede , oricum esti unul dintre cei mai slabi oameni din fotbal si cu nimic mai destept sau mai normal ca Becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.