Alte știri din fotbal
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
4
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Andres Iniesta, învins în primul său meci ca antrenor » Partidă cu 7 goluri
0
Cât vrea Rayo pentru transferul lui Rațiu » Cine l-a propus la Fulham pe finalistul Conference League
0
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
12
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Băi ești... ca în Las Fierbinți???
Oare in ce sat sta geogeo? stie cineva??
Hai sa incepem prin cati abonati are fecebehehe si cati abonati sunt la Steaua. Te ajut eu 0 vs 1200 . Mergeti voi in l2 si aratati-ne ca umpleti stadionul meci de meci, nu doar cu dinamo rapid si craiova.
La cazemata 200 e media lunara sau anuala?
Despre CSA UM02301 Talpan Fasole cu Ciolan oricine poate sa-si dea cu parerea. Mai ales un fotbalist ca Ianis Stoica, care are in familie un fost stelist si stie care e Steaua. Cat despre numarul de spectatori are dreptate, sufla vantu-a jale prin tribune goale la meciurile cazematei. La meciul cu Hermanstadt au fost cam cati vin si la Voluntari la un meci cu Mioveni. E de inteles n-au vrut sa vada live o umilinta istorica, 1-4 cu o echipa aflata in insolventa.
Nu ma, Ianis Stoica nu-i fotbalist, e Chipirliu ... :))
Bati campii, taticu! Steaua/FCSB a avut tot timpul cea mai mare medie de spectatori.
Crede vreun fcsbist ca dacă echipa lor ar juca in L2 ar fi stadionul plin cumva!? Ei compara un meci la ora 2 cu unul seara, sau un meci important pt campionat cu unul cu o echipa de doi bani gen cea din orașul prezidențial!? Pe bune mă!? Cum de sunteți pe locul 4 la sponsorizări si încasări!? Ca vorba aia … 52% parca, nu!? :-)))
n-ai prins meciurile de la fecesebehehe de prin 2019 cand se juca cu 200 de insi pe arena nationala.
Usurel,prieteni. Titlu cu o declaratie scoasa din context. Copilul nu a zis nimic care sa atace CSA,a spus ca vrea sa joace pe Ghencea ultimul meci din campionat pentru ca in Liga 2 tribunele sunt cam goale (normal ca nu vei vedea un stadion plin la matineu). Si toti reporterii de seama au avut numai intrebari de "batul prin gard". Vai mama noastra de jurnalism.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.