Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Violenta din tribuna se datoreaza unor copii fugiti de acasa numai si numai in scopul de a brava fata de baietii din gasca cartierului, ce se aduna la coltul blocului. Daca galeriile, in tribuna au locul lor bine stabilit, trebuie tinut cont ca in tribune mai stau si alti indivizi mai mult sau mai putin recalcitranti care sunt predispusi la comportamente injositoare pt. o fiinta umana. Si mai e ceva: violenta tribunei e generata si de comportamentul competitorilor!
STEAUA=FRF=MAFIA
Dragi jurnalisti, probabil ca voi nu ati inteles cine a organizat aseara meciul. Va anunt eu, Rapid a jucat ACASA si au ORGANIZAT acest meci la fel de prost ca de obicei (e adevarat, au pus o plasa de protectie ca sa nu mai zboare obiecte in teren pt ca oricum au fost aruncate). Citind o urma de regulament la viata voastra, cum puteti sa spuneti ca "stadionul din ghencea ar putea sa fie suspendat" ? Oare, chiar nu gandeste nimeni cand scrie acolo in redactie?
IN ATENTIA GSPTV VA ROG NU MAI BAGATI BANDA ACEIA CU TOT FELUL DE MESAJE MESCHINE DUMNEAVOASTRA SINTETI O TELEVIZIUNE SERIOASA SI NU AVETI NEVOIE DE BANII UNOR OAMENI SARACI DE MINTE CARE SCRIU TOATE PROSTIILE CARE DERANJAZA LA PRIVIRE PARCA ITI FUGE IMAGINEA TOT TIMPUL MECIURILOR ,SI NU SINT PUTINE ORE DE CHIN ,VA MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.
nu vorbiti decit de echipele formate prin ordin de front la apelul bocancilor dinamo,steaua si rapid de care ar trebui sa se vorbeasca la timpul trecut,a fost niste triburi care au inventat violentele inimaginabile atit pe maidan cit si pe unde ajung in europa tonul este dat de sefii de trib cit si de unii idioti din teren vezi ROPOTAN,BOSTINA,LOBONT IN MECIUL CU CRAIOVA,MOTI TRBUIAU CITE 2 ROSII SI NU O ETAPA DE LA 3IN SUS POATE CANCERUL ALA DE COMISIE DE DISCIPLINA NU II MAI INCURAJAZA PE RAI.
Stadiunul stelei nu va fi suspendat nici daca era sa fie aruncata o grenada si mureau vro 3 suporteri simpli... atata timp cat in romanai e mafia care e .. gen fam Becali , intersele sunt prea mari asae ca nu mai vb aiurea
azi nu este derby pentru noi,doar ne batem joc de voi,derby pt voi e cu faru sau cu petrolu
ce dracu vorbiti voi,mah?cand a fost faza cu surubul,s-a ascuns imediat,pt ca da becali bani,iar la rapid s-a incetat reluarea jocului cand o sa fie si la noi doar valoare,fara spaga si alte alea?niciodata.asa ca.....SINGURI IMPOTRIVA TUTUROR!!!FORTZA RAPID!
pt. 'd-l suspendare? nu cred...' o singura torta (de dimensiunea unui artificiu minuscul) a ajuns in galeria 'extrem de numeroasa a stelei'...si nu a ranit pe nimeni...deci nu exagera cu 'torte' + ca nu erau recidivisti in campionat...B***E
Am fost la meci,stelistii au aruncat cu torte la oficiala,asta ca sa.i raspund individului de mai jos.Poate el a vazut meciul doar la TV,mda,numai destepti,se vede k esti stelist.La faza asta daca ar fi sa judecam k in primavara cu briketa,atunci imediat dupa ce s-a aruncat in baietii cu trabucuri trebuia oprit meciul si 3-0 ptr Rapid la masa verde.Dar asta se poate doar in vise,din moment ce becali mituieste unde trebuie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.