Alte știri din fotbal
Impresarul lui Denis Drăguș, noi detalii despre transferul la FCSB: „Este mândru și onorat”
0
Abia așteaptă să joace cu FCSB: „Nicio echipă din România nu poate să facă asta”
0
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
1
Știri din fotbal internațional
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Benfica, comunicat după declarațiile atribuite lui Mourinho și care au aprins Portugalia
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Suporter de cazarma sportiva sovietoida, specie dispărută din UE încă din secolul trecut! Unica excepție România, unde se mai găsesc câteva exemplare, tot mai rare și pe cale de dispariție, întreținute cu mare grija și investiții din bani publici de savanții neosovietici in rezervațiile artificiale din Ghencea și Ștefan cel Mare!
stii ce se spune despre randoom ?? ca el a fost angajat sa faca copy paste de pe alte ziare ..din cand in cand mai face cate un tabel
Nu mai folosi cuvantul "ziarist", indivizii astia n-au nici o treaba cu aceasta meserie. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din 3 *** cucuieti , doar 2 sunt prezenti !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu te pune cu ion fitilu.... asta a *** lapte indoit cu zer cand era mic, n-ai sanse sa il lamuresti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"voi .... abia daca puteti fi inclus"... bravas școlitule. Bag de samă că la școală ai fost numai în pauze :)))
Baiete, confunzi iritarea cu dispretul. Din punctul meu de vedere voi postacii becalisti abia daca puteti fi inclus*** :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vai, duomnu acacademician, dar nu vă iritați
Ma amaratule, ca un becalist sa faca pe oricine agramat e deja absurd. Ca un prapadit cu *** sa ma faca pe mine, e un fel de sindrom *** Vezi ca vine meciul cu Topola si in pofida iluziilor din capul tau, porcul nu zboara :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.