Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Citeste mai multe pe Jurnalul de Fotbal. Opinii sincere si necenzurate despre fotbal sau despre sport in general; cronici din New York pana la Branesti, analize la rece, anchete despre c0calari :). Ce mai incoace si-ncolo, un alt nivel al discutiei. Nu suntem un tabloid, nu promovam scandaluri intre presedinti analfabeti sau cancanuri cu bombe sexy rasuflate. Nu tinem de nici un trust, nu promovam interesele nimanui. Fotbal in stare pura. Cauta Jurnalul de Fotbal pe net.
domnu Ienei daca esti ardelean mai mult de 50% atunci nu mai sari in sus ca un mitic cand steaua nu castiga sau daca esti mitic mai mult de 50% atunci numai spune ca esti ardelean domnule IENEI...
blade_mrn, pe Ienei nu-l roade invidia. La varsta si realizarile lui, invidia roade pe altii. Ienei putea sa vina din prima la Steaua dar a ezitat pana chiar si dupa ce Piturca a fost instalat. La osul ala de care zici tu, a venit Duckhadam, daca te uiti atent, se vede la loja cum il tine in gura. Asa ca scuteste-ne tu oitza mica :) sau "stelist wannabeee"
De data asta are dreptate Jenei.
Nea Imi lasa-ne...ai ajuns la batranete sa te roada invidia ca n-ai prins osul cu piturca...asa ca...scuteste-ne
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.