Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?!”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Șocul serii în preliminariile Ligii Campionilor: au fost învinși 1-4 în tur, dar ce s-a întâmplat în retur este aproape SF
0
Emil Săndoi, dezamăgit după Craiova - Levski: „Nu poate oricine”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Ștefan Popescu: „România pare un avion pe pilot automat într-un moment de ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
reghe e bl;atist,de cand e el doar intr-un blat o tine steloaia
IENEI ESTE UN LORD , ILIE STAN UN TZARAN IAR REGHE UN USURATIC ......!!!!!
Vai de mama voastra de onanisti . Pana ca si Dinamovistii se roaga ca acei 9 stelisti daca vor juca s-o faca foarte bine si sa castigam....numai voi , onanistii va rugati sa pierdem ca poate se scrie ceva rau de jucatorii care au adus deja 13 puncte din Europa .
sa vina turcii tiki taca 9 oi si cand vom pierde vinovatii sunt arbitrii si ceilalti 2 jucatori
REGHETOAAAAAANEEEEEEEEEEE MANCATZAS TELEMEAUA TA TE IOBIM MANCATZAS
oaie majoritatea se publica la comanda ciobanului nu pentru trafic
Ai intrat, l-ai citit si ai facut trafic. Tu esti un motiv in plus pentru care urmatoarele 4 articole din 5 vor fi despre steaua. Daca nu iti convine, nu mai da click pe articol....daca ati face toti la fel nu ar mai fi steaua in sus si steaua in jos. Despre steaua se scrie, pentru majoritatea sunt intesati de ea, face trafic si implicit bani. Daca nu sunteti in stare sa ganditi un pic logic, abtineti-va !
probabil nici nu exista alte echipe .
gsp tv - gigi tv
probabil la alte echipe nu se intampla nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.