Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova plătește 1,5 milioane € pentru un atacant cu cifre modeste în sezonul trecut
0
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a doborât un record vechi de aproape 100 de ani!
0
Scor de neprezentare în Noua Zeelandă - Belgia » Reporterii GSP transmit din Vancouver: 2 goluri și în Egipt - Iran
0
Final de coșmar! A gafat și a fost schimbat la pauză, la ultimul meci pentru națională
0
INCREDIBIL! La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimile Mondialului! Vedetele Uruguayului pleacă ACASĂ
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Nea Emi hai ca ai inceput sa ma calci pe nervi.Nu inteleg de ce nu depasesti momentul...s-ar putea,nu s-ar putea nu mai e de actualitate Stoik s-a dus unde-l tragea atza,Ilie n-a facut decat sa-i indeplineasca dorinta de a pleca.Era clar ca nu-i mai statea gandul la Steaua.Acu mata ce vrei ? Sa-i strici lui Dumitrescu atmosfera ? Sa-i pui suporterii in cap ? Cat o sa ne mai sicanezi atat daca il iubesti atat pe Piturca du-te acolo la Craiova si lasa-ne ca ne-ai scos peri albi
SI in legatura cu dorel stoica..daca el nu a mai jucat nimic,si ii era gandu la piti,ca parca ar fi maiksa,e normal sa numai conteze pe el..nu poti sa ti un jucator care numai joaca nimic..si ii e gandu in alta parte..iar ai comentat Aiurea nea IMI
Nea Emi,te respect din tot sufletul,da vad ca iti place foarte mult sa te iei de ilie,ca n-ai rezistat tu cu piti pe banca..si ai plecat imediat..ca era piti zeu..deja,majoritatea jucatorilor adusi de piti,au cam plecat,..ACUM s-ar putea sa numai comentezi ca ilie a luat deja o echipa facuta?Lasa-l sa isi faca treaba
Steaua inca se cauta ,este in formare ,eu zic ca locul pe care il ocupa e bun avand in vedere multele schimbari de la echipa ,jucatori ,antrenori etc.Ienei incepe sa-mi para un om bun plin de intentii rele,ori deja varsta si slaba mediatizare a lui isi spun cuvantul ...Cat despre Ilie ,la fel ,este un antrenor bunicel ,deocamdata,sper sa mai invete si sa fie ceea ce cauta Steaua de atitia ani !
ilie dumitrescu nu o sa prinda 10 decembrie la steaua
Ce-i mai place si lui Ienei sa se bage in seama! Zi de zi toaca toti, isi dau cu parerea, iubesc echipa din rasputeri... Mare antrenor, mare caracter!
Ienei are si nu are dreptate . Ilie nu s-a debarasat de Dorel , el s-a pus in postura aceasta pentru ca , asa cum s-a vazut a jucat lamentabil(sa zicem pe nume - voit lamentabil) deci nu-l intereseaza performanta ci sa-l urmeze neconditionat pe Piti . E dreptul lui , dar este si dreptul nostru sa sau sa-l judecam favorabil sau nu . Parerile astea impartite nu fac nici bine si nici rau de multe ori si nici nu trezesc pe nimeni la realitate .
Mosul dracului nu se mai potoleste.Sa se duca si sa vorbeasca de piputa al lui si sa-l lase pe dumitrescu in pace.
Steua este locul 1 poate nu ai stiut pana acum, documenteazate
Silvian Cristescu: "Stoica a vrut să plece după ce Piţurcă a părăsit Steaua" Mai ziaristii lu' peste, nu-i frumos sa-l lasati pe Nea Emi sa se compromita la batranete? De ce nu-i spuneti ce a declarat Cristescu, noul presedinte al Craiovei, si el omul lui Piti, si-l lasati sa debiteze ce crede mintea lui care nu poate uita.. "casuta aia cu curte si gara, asa pentru confortul lui si al familiei"...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.