Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Da băi barbule, Alibec trebuia mângâiat pe cap că tot nu joacă nimic! Hai, ia-ți un băț mai mare, un par gros eventual, și găsește-ți un gard cu uluci din fier !
Sa recunoaștem, alibec este un jucător bun dacă este pus în valoare, adică la farul sau echipe mici, unde el este vedeta și toate mingile pe el. Și să nu-l plângem, dacă nu ma înșel era și Craiova interesată de el, dar și-a dorit să ajungă la fcsb și a ajuns. Este alegerea lui, ca-l face ca pe dracu, toți ar trebui sa știe ca asta se întâmplă la fcsb. ***. Deci nu știu cui ii pasă de alibec sau de politic sau cum ii zice. Și-au ales soarta cu decizia lor, cum spuneam câteva miare și încasează insulte
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pre putin il intereseaza pe Becali, mai ales ca a adus inlocuitor pentru Alibec. Mai mult decat atat, chiar Alibec ii da apa la moara prin evolutiilor sub orice critica. Ori i-a trecut vremea si ar trebui sa se retraga, ori ii este teama sa se accidenteze, ori nu vrea sa joace, ori vrea sa-i faca in necaz patronului.
Nu-l vrea Oprita ca n-are nicio datorie la Hagi. La Steaua antrenorul chiar face selectia transferurilor.
Cand s-a tinut prea-fariseul de cuvant? Cand a iesit de la "mititica": "nu mai vorbesc despre fotbal; sa fac sarbatorile de pasti cu familia, asta este tot ceea ce vreau". Cand pierde - "vand echipa sau o dau fetei mele - nu ma mai intereseaza". Cand promite ceva poti fi 100% sigur ca nu o va face. Cand spune ca este crestin: "ce fotbal, ba, pe mine ma intereseaza banul, ba, meleoanele". Nu ar trebui ca asta sa dea de gandit zombilor fcsb? A, am uitat, cu ce sa gandeasca? Ei sunt conectati la singurul neuron detinut de "stapanul luminii". Asta e, cand ai cap si nu gandesti se numeste risipa culpabila!
alibleg nu are ce cauta la Steaua, sa mearga inapoi la Farul unde poate juca cat CS:GO vrea si nu are presiune. Macar asa poate juca, un jucator mediocru din moment ce claceaza la presiune tot timpul, daca tot la tata mamei a ramas...e grav la 34 de ani.
Atotstiutorul fotbalului romanesc...dixit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.