Alte știri din fotbal
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
1
Știri din fotbal internațional
Eșecul nemților era previzibil! » Dezvăluiri incendiare din vestiarul Mannschaftului
0
The Telegraph reclamă 31 de „trucuri murdare” ale Argentinei: iată toate fazele controversate
0
Sorin Cârțu avertizează înainte de „dubla” cu Levski Sofia: „Mai tare decât anul trecut”
0
Surpriză! Care este clubul care dă, pentru a treia oară consecutiv, cei mai mulți jucători în finala Campionatului Mondial
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Cred ca ultima ta amintire "placuta" este din Steaua-Besiktas 2-1, cand frecai banca de rezerva la turci, iar cand ai intrat pe final de meci ai avut o primire "calduroasa" din partea publicului stelist generos:)) cu urale de genul: beep Pancu, beep Pancu! :)))) Mor de ras... Lasa ca- ti reamintesti joi cand o luati de la STEAUA.
pancu e cel mai mare fraier din fotbalul romanesc...knd a jukt steaua cu besiktas el era ala mare kre dadea gol in ghencea si facea spectacol..... acu la rapid e aceeasi poveste, aja k pancule mai taci din gura k de la tine miroase a prost knd deschizi gura
Tot respectul pentru Pancu. Macar el recunoaste si valoarea Stelei si nu pleaca de la premisa ca vor fi furati de arbitrii. Si ce e cel mai important: joaca pentru suporteri...iar noi ar trebui sa-i sustinem la bine si la RAU, nu sa fim primii care dam in ei. Rapid e echipa care s-a ridicat de jos si jucatorii cu suporterii sunt cei care au ridicat-o!Deci daca va pierde e si vina noastra, nu numai a jucatorilor!
Pai ce este neadevarat in cele spuse de el? Intradevar omul are amintiri frumoase din meciurile cu steaua, care-i problema? Si cu toate ca Pancu nu mai este cel din prima sau a doua perioada pe care a petrecut-o la Rapid, in meciurile de acest gen, dupa cum a mai spus-o si altcineva, altfel te mobilizezi.Mai domol, mai domol stelistilor ca va sta mai bine. Nu mai sariti asa de k.ur in sus ca nu ati prea rupt gura tirgului in returul asta (ca sa nu mai vorbesc de tur).
rapid - steaua scor 0 -2 mendoza si ovidiu petre.
Dupa cit de bine ai jucat si cit de apreciat ai fost in turcia,indicat ar fi sa taci din gura,pancone si sa arati pe teren,ce a mai ramas din valoarea ta.Ai fost bun insa acum....!!!!!
@Stelistu. Taticule, hai sa nu vorbim despre "declaratii" senile, de pro/st gust, penibile sau de-a dreptul hilare, pentru ca pe voi nu va intrece NIMENI nici la nivelul fotbalistilor nici al conducatorilor sau al patronilor. Pancu a vrut sa spuna pur si simplu ca, cu el in teren, Rapidul este pe plus... de fapt si FARA el in teren Rapidul este pe plus in meciurile cu Steaua in ultimii (destui de multi) ani... ca si cu Dinamo dealtfel Asta o spune statistica care poate fi verificata
stelistilor, fara arbitrii sunteti = cu 0.....huooooooooooooooooooo!!!!!va dam sa va saturati!
Comentarii de prisos. Mai judecati si cu capul nu numai cu fundul. Din 1947 cind steluta a aparut pe lume, meciurile Rapid-Steaua ca si Rapid-Dinamo sau Steaua-Dinamo au fost meciuri de 1x2 INDIFERENT de pozitia din clasament sau forma de moment a echipelor si asta o stie toata lumea care are cit de cit habar de acest fenomen numit fotbal, asa ca "bate Steaua" sau "bate Rapid" chiar nu-si au sensul. Vom vedea miine cine bate, a mai ramas putin.
Asta-i un cretin ratat!!Asa visa si acum cativa anica vine cu Besiktas si ''le dam 6 goluri''...zicea betivul,dar au plecat cu coada-ntre picioare... Presa asta de rahat,da orice declaratii senile ale oricarui cretin care-i contra Stelei...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.