Alte știri din fotbal
Craiova s-a reunit azi pentru noul sezon » Revenire la campioana României + cine a lipsit de la prima strigare
1
Mărunțiș! Părăsește Superliga pentru o campioană, avem detaliile afacerii
1
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Biserica de 10 de milioane de euro a lui Gigi Becali a fost sfințită! Cum și-a făcut apariția soția lui + cele mai tari imagini
14
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano: „Ruben Amorim a acceptat toate condițiile” » Cum a devenit portughezul favorit
0
Dick Advocaat primește alt nume în SUA, pentru a evita o confuzie vulgară. Cum îi spun americanii
0
Mai contează cuvântul lui Neymar? » Colegii mai tineri i-au întors spatele la Mondial: „Ca un unchi beat care dă sfaturi de viață”
0
Vorbește lumea doar despre el: Ayyoub Bouaddi, superstarul de mâine! Povestea marocanului + Cine se interesează de el
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
CINE RADE LA URMA RADE MAI BINE!MAI INTREBATI-L SI DUPA MECI DE CE DINAMO A FOST MAI BUNA!
Hai Unirea!Dinamo nu merita sa fie campioana! ajunge cu toate aranjamentele,ajunge cu prapastia asta de echipa "Dinamo Bucuresti"!
cucu....mi se pare mie sau tu vorbesti de stadionul lui Poli? stadionul lui dinamo este de cel putin 2 ori mai mic decat cel de la timisoara... aaaa app. v-ati gasit stadion sa jucati in CL? ca in Groapa nu aveti voie ca ii prea "imens" stadionul...o sa jucati toate meciurile in deplasare javrelor
Arlauskis recunoaste ca pana acum Unirea a fost ajutata de noroc si de arbitri. Diseara factorii acestia vor fi neutri, va decide valoarea. Iar Arlauskis recunoaste ca valoarea Unirii este modesta.
"Nu-mi explic cum Dinamo e lider, iar clujenii nu vor juca nici în Liga Campionilor" Fiindca ai bun simt, Arlauskis, de aia nu-ti explici; fiindca vezi ce se vede de pe Luna.
@cucu:auzi dinamo stadion de UCL:)) ma faci sa rad,este un stadion foarte urat ,din tribune se vede fff rau din cauza spatiului mare dintre teren si tribune.Nici Urziceni nu are un stadion fenomenal,dar nu are nevoie ca este intr-un oras mic si este de 3 ani in Liga 1 deci prea multi fani nu are.Si ca sa fac o precizare de sfarsit poate stadionul vostru e mai tare dar sa-ti amintesc echipa joaca nu stadionul sau $,Hai unirea!!!!!!!!!(sunt iesean si urasc dinamo)
Cainii de sub mine sunt orbi. Chiar sa nu dai nici o sansa Unirii, care oricum are prima sansa, mi se pare ceva absurd. E clar, este un meci de 1,x,2.
cine e unirea...cine e timisoara...nici nu aveti stadion de liga campionilor si cine vine la meci daca jucati cu stiu eu cine...va batem cu ochi inchisi, unitilot..hai dinamo...
Cand o sa-ti dea Danciu gol din foarfeca si Niculescu vreo 2 din lovituri libere, o sa vezi cine e Dinamo.
ai sa vezi maine de ce e Dinamo lider. o sa scoti mingea din poarta ta de 2 ori si vorbim dupa aia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.