Alte știri din fotbal
Stefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
0
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
14
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
E amuzant cum indiferent de subiect voi ajungeti tot la Steaua....chiar asa de mult va preocupa ? Nu va dati seama ca aveti o obsesie care va macina vietile fara rost ?
Pai unde altundeva? :) Oricum, e o minune ce se intampla. Asta ar fi primul pas spre o lume normala. Sa speram ca urmeaza si al doilea, in care vom afla ce se intampla cu banii.
Asa Valahule, din nou te-ai dat de gol ca este clona ta. :)
jabba the hutt a primit ceea ce merita,urmeaza basescu,udrea,cocos etc.
In ianuarie va fi confiscata si mosia Nana a cuplului prezidential, turcomanul Basescu, indianca maro Udrea. Vor ajunge la parnaie in celula cu Mircea Basescu si Bercea Mondialu. Ce tara avem, familia Basescu primea valize cu bani de la interlopii lui Bercea ca sa influenteze justitia. Ginerele Radu Pricop prejudiciu 10 milioane euro, urmaririt penale pentru inselaciune si fals in inscrisuri sub semnatura privata, intr-un dosar legat de restituirea unor terenuri ale Bratienilor. BASESCU O FAMILIE DE PENALI VOR AJUNGE IN CELULA LANGA MIRCEA BASESCU.
Banii confiscati vor ajunge in campanii electorale? :)
Ma bucura nespus aceasta stire. Asteptam si confiscarea averii infractorului din Pipera, in viitoarea condamnare pentru spalare de bani, in cazul dosarului ''Avicola Iasi''.
12 ani! Omul asta e terminat! Nu spun nici cu bucurie nici cu tristete... 12 ani inseamna o eternitate. S-a sfarsit. Nu o sa mai auzim de el niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.