Alte știri din fotbal
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
2
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, aproape de revenirea la fostul club: „Se numără printre echipele pe care le ia în calcul”
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Da frate, stiu ca era fundas stanga, am si specificat in comentariu si stiu ca se vorbea de fundasi central, dar am dat un exemplu de un fundas care avea o inaltime foarte mica, dar compensa prin tehnica, sut, viteza, forta.
Giovanni e "prieten" cu Mourinho cum era si Miki Alexandrescu prieten cu Schumacher. Ma lasi...
esti pe langa frate,roberto carlos era fundas stanga ... se vorbeste de fundasi centrali, si intr-adevar 1,84 nu e putin chiar si pt un fundas ..
Eu raman la parerea ca nu pleaca, parere exprimata inca de acum aprox o luna, cand erau la fel de multe zvonuri despre plecarea sa. Momentan, am dreptate. Am un argument destul de solid: 0ieru' e prost, dar isi da si el seama de un lucru: nu-l da acum pe Chiriches, ca nu mai intra in grupele UCL. Daca intra in grupele UCL, ia si banii si in iarna il vinde si pe Chiriches. Daca il pastram si nu intram in grupe, il vinde tot in iarna. Nu pierde nimic, interesul va fi acelasi si la iarna pt el. Mai vorbim la sfarsitul mercato-ului, Chiriches nu pleaca acum, ci la iarna.
Cannavaro este Cannavaro. Pai atunci sa-l luam exemplu pe Roberto Carlos care avea 1.68 si a fost unul dintre cei mai buni fundasi stanga din istoria acestui sport, daca nu chiar cel mai bun.
In meciul cu ungurii, ne-a scutit de o umilinta la 2-3 goluri diferenta, ne-a salvat de la cateva goluri ca si facute. Foarte mult mi-a placut si la meciul cu Franta, printre primele ale sale la nationala. Benzema parea un nimeni pe langa Chiriches, nu a miscat saracu' :).
Cannavaro a jucat la real madrid si avea 1.75m inaltime...mai lasati-o cu parererile expertilor gen giovanii becali
Eh nu sunt chiar asa interesat totusi... Era ca fapt divers. Cannavaro avea cam 1.78 daca imi amintesc bine. Si a luat balonul de aur. Asa ca...altele's problemele.
Are 1.84 Thiago Silva are 1,83 si asta nu-l impiedica sa fie unul dintre cei mai buni fundasi centerali din lume... nu mai aplecati urechea la toti pacalicii astia care se dau dupa cum bate vantul si au facut un obicei din asi da cu parerea despre orice
google it.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.