Alte știri din fotbal
Se lasă cu demiteri! Ionuț Chirilă i-a băgat în ședință
0
Ionuț Chirilă a preconizat prima victorie pe banca lui CS Dinamo: „Le-am spus că vom câștiga, m-am bazat pe trasee și automatisme”
0
Dinamo - U Cluj, duel tare în Superligă » Nea Aurel aduce merdenele pe „Arc” :)
0
„Mai bine insolvență decât faliment!” » Mario Camora a ieșit în față înainte de CFR – FCSB: „Suntem pe un loc rușinos”
0
Știri din fotbal internațional
Marea Britanie vrea să organizeze Cupa Mondială 2042 » Premierul face planuri și pentru JO de Vară din 2040!
0
Reîncepe Serie A: își apără Chivu coroana? » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români
0
Cu noua frizură, Cristiano Ronaldo a marcat la debutul în ultimul său sezon » Câte goluri mai are până la 1.000
0
Radu Drăgușin a dezvăluit cine l-a convins să semneze cu Fiorentina: „A contat mult”
0
Lifestyle
Călăreața apocalipsei! A șocat o țară întreagă cu fotografii nud
0
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
1
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
20
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
iar incepeti ma? "steaua vrea pe..." nu v-ati saturat sa mancati atat cca@aaccaatt?
Degradant pentru Steaua este sa te aiba pe tine, si tot neamul tau, stapani.
Stana sa-l ia de la Medias pe Vatca, ca si asa s-a ferit de minge la golul din meciul direct. Daca oile n-ar fi marcat atunci cu ajutorul lui, erau acum pe locul 10 !
cum sal dam pe bud cnd noi avem in atac pe gloaba de boaru care nu da gol nici cu poarta goala, il avem pe prodan care mai misca ceva, si vidakovic care fuge cat prodan si boaru la un loc insa nu i se da sanse, vidakovic e un varf f bun dar pustai are combinatiile lui..:|
Pai daca il mai da si pe bud cu cine mai joaca in atac ? Sa plece pensionarii de Boaru si Prodan si sa-l aduca pe Mansour, Lazici,portari pe Curca si Cristi Munteanu.Mai sunt multe variante dar cred ca daca scapa si de Bud suntem in galeata.
In loc sa mai aduca un jucator ca Bud ei il vand...asha nu se face performanta...asha se joaca pt evitarea retrogradarii... scapati de Prodan,Boaru care numai atacanti nu au fost si mai aduceti 2 ca Bud.Daca Curtean a plecat pe 1.3 mil euro... si Bud ar valora mai mult de 700 000.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.