Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 06 februarie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa a dezvăluit care este jucătorul pe care îl vrea la echipă, după cele cinci transferuri din această iarnă. "În afară de jucătorii pe care i-am transferat pînă acum mai există un fotbalist pe care îl vrem. Este vorba de Croitoru de la Steaua care a spus că dacă pleacă din Ghencea vrea să vina doar la Iaşi. Rămîne să ne înţelegem cu conducerea Stelei, care vrea să îl direcţioneze spre Gloria Buzău", a declarat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!