Alte știri din fotbal
Noul stadion Dinamo are un traseu diferit față de o construcție obișnuită! GSP a aflat ce urmează: imagini la zi de pe șantier
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Cum vrea să îl învingă pe Florentino Perez: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
Ce stie dsiganu' ce este martipanul?
Ai grija cum vorbesti, Ilie! Poporul roman are multi oameni educati. Nu generaliza. Mai bine ti-ai cere scuze.
Nu stiu cu ce drept Dumitrescu face aceata remarca ;"Asta e educatia poporului roman ".Sigurul motiv ar fi faptul ca el face parte dintr-o minoritate care a fost reprezentativa pentru echipa Stelei:Dumitrescu, Lacatus, Prodan, Sabin Ilie, Danciulescu,Claudiu Raducan,Trica,Lutu,Paraschiv, Petre Marin, Banel Nicolita,Tanase...
Uite ,eu nu cred asta ,asa cum nu cred ca tu ai fost in acele vremuri pe stadion.Orice are o limita "cumetre" chiar si atunci cind injuri trebuie sa dai dovada de "buna crestere"
Suporterii lui Glasgow Rangers merita tot respectul deoarece au ramas alaturi de clubul si dupa retrogradarea din 2012, aceia sunt suporteri adevarati
Azi daca lumea este fericita, Steluta noastra lupta si cistiga. Haide Varela, Arla si Guierme, cei mai buni jucatori de la Steaua. Si Andri Popa a inceput sa joace mai bine. Huo Lucescu.
Nr unu... nu inteleg de ce se iau spectatorii de jucatori...cand situatia la fc steaua sa e nasspa de ani de zile...si din cauza unor personaje ingrate.... Nr doi .... jucatorii stelei sunt cu adevarat niste idioti..cu unele exceptii poate.... cand suporterii sunt indepartati jucatorii i-ar vrea inapoi..insa ca sclavi...nu altceva... sa vina sa faca galagie pe stadion... respectul pentru ei nu exista nici prin joc si nici prin atitudine sau comportament fata de ei!!!
Si Cantona si'a luat'o pe coaja de la Federatie si Liga Engleza. Si culmea imediat ce Cantona sa retras de la Man U.... a inceput ca Man U sa domine fotbalul Englez. Dar vorbim de 2 diferente GIGANTE, Anglia (Occident) cu antrenori si jucatori profesionisti ......cu niste cumetrii, bi.n.it.ari si coruptie Made in Romafia!
no... se sarbatoreste prin a trage apa la vc atunci cand se fc.uk amicale cu cluburi no-name in ghena de le tot batem.
Inainte de Dej si pana cam la mijlocul anilor 1980 se ducea la meciuri chiar si femei, bunici, etc... si NU SE INJURA. Dar totul sa t*I_.g.anit candva pe la sfarsitul anilor 1980 ...era si nomal, din cauza vietii de lux pe care o avea Romanii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.