Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
4
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
raman la parerea ca rapid are sanse usor mai mari pentru a obtine 3 puncte, sunt mai in forma si evlouleaza si acasa, acum depinde cat de motivati vor fi stelisti, e un meci echiliobrat intre 2 echipe sensibil egale, raman la parerea ca steaua are cel mai bun lot dar inca nu are o echipa in schimb rapid au lot bun ca si noi insa par mai inchegati par mai aproape de a fi echipa, cred si sper ca steaua nu va pierde,desi nu avantajeaza pe nimeni probabil ca fi egal, un rezultat des intalnit in ultimii 10 ani cel putin:) si steaua are sanse bune, cei care ne subestimeti va inselati, steaua, rapid si vaslui sunt primele echipe ale tarii si cele care merita sa termine pe podium ,dinamo si cfr?:))
Bate Rapidul fara nici o problema.Este o diferenta mare de valoare:Rapidul are lot,antrenor si joaca fotbal;Steaua o echipa de masacarici, copii fidele ale patronului.Steaua sa zica merci daca pride loc de Europa League
Bate cimpii tipul asta. Auzi, Tatarusanu e organizat si este in forma buna - nu s-ar zice dupa ultimele meciuri mai ales in cel in care nu a iesit pe nici o centrare... Deac si Chipciu sint letali??? Ce cuvint s-ar folosi atunci pentru M. Niculae sau Wesley? Tanase poate decide o partida? Poate daca joaca cu Avicola Crevedia. A nimerit-o doar cu Duarte-Martinovici..."Din amîndoi ar ieşi un fundaş dreapta ideal"
PPP = Pont pentru pariori ! Pronostic 1 solist !
Hai ca asta este culmea, t.ziga.nul de Ilie Dumitrescu ne zice cum se decide meciul pe benzi? Care benzi? Benzile de case de pariuri? Astia vorbesc in cod prin ziare mai rau ca la puscariile din lumea a 69-a.
Daca Deac si Chipciu sunt jucatorii-cheie ai partidei, bate Rapid la scor.
ba,cfr ul a batut,urmeaza rapidul! voi terminati pe un onorant loc 5
ce "obiectiv" e dumitrescu asta... el chiar spera ca daca lauda jucatorii steoaiei poate il ia gigi inapoi :)) ce rasa de inapti... oiamenii astia care tin cu steoaia
in sfarsit un articol care merita citit in gazeta care pretindea ca ii pasa de sport...nu credeam sa mai prind ziua asta... Ilie Dumitrescu se vede ca stie mult fotbal, pacat ca nu e si un practician pe masura ochiului si a mintii pe care le are.
Lasă că la anul luati voi campionatul si noi pe doi . In plus finala Cupei o sa fi dinamo - steaua pe stadionul national . Sa fim optimisti si sa spunem lucrurile pe nume .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.