Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Ce blestem o fi pe Romania sa fie mereu la coada, exceptia negativa, rusinoasa. Romania a ramas ultimul bastion din Europa al sportului de tip stalinist, facut in unitati militare. Nu mai este nicio echipa in statele foste socialiste (Polonia, Ungaria, Cehia, etc) care sa mai apartina de unitati militare, nu mai este permis amestecul armatei si politiei in sportul profesionist. Nici macar in mama Rusia, TSKA si Dinamo Moscova nu mai au absolut nicio treaba cu armata si politia. Doar Romania este exceptia rusinoasa. De ce? Pana cand?
George Becali a cam luat multi bani de la genaratia de aur a Stelei, de la Ilie Dumitrescu, Gheorghe Hagi mai nou de la Olaroiu si finul Radoi. Da fariseule banii inapoi oamenilor ca i-ai rotit destul ! Te mai miri de ce nu merge echipa......esti dator ...plateste datoriile !
Bravo Ilie ca i-ai spus adevarul lui Gheorghe in fata .Sa vadă lumea cât de fariseu este pe cea mai galonată echipa din România . A umilit nas , fin , suporteri se crede buricul pământului vine sa spună de morala. Sincer îmi este scârbă de acest Gheorghe unde ai mai văzut in lumea asta ca patronul sa își trimeata badigarzi sa bată suporteri sa nu-l mai înjure . Păcat Ilie ca i-ați ținut partea nu merita nimic acest Gheorghe .
Ilie probabil cel mai bun produs al clubului Steaua, pacat ca o data ajuns la Tottenham l-a luat "valul" si nu s-a tinut de treaba, putea fi un nume imens in fotbal..... am copilarit in Ghencea ( dar sunt rapidist din tata in fiu :)) ) si ma duceam pe stadion sa-l vad jucand, puneti-va meciul si golul cu Argentina de la CM din SUA.....ala a fost Ilie....ce dialog sa aiba el cu jiji despre fotbal sau despre Steaua ? jiji este prea mic.....
Exagerati...Un dialog decent, de bun simt, cu argumente. Scandal doar in capul vostru este...
Cel mai trist e ca nu intelege ca nu mai trebuie sa antreneze! Are in cap ca, ceilalti au falimentat din cauza ca n-au antrenat patronii!:))) De 5 ani nu mai castiga campionatul, dar nu se potoleste!:)))
Ca vrei tu sa se judece...nu mai aveti nimic! SuntetI doar fcsb(erceni), culori galben albastru! Dati jos stelutele alea doua,hotilor!
Palmaresul inca se judeca, nu te mai mira atat...documenteaza-te mai bine!
E pierdut definiv deja,si palmares si culori si siglă...deci fcsb NU e Steaua! Inca ceva, o echipa cu 5 titluri in palmares de ce are cele două stelute pe siglă?
Titirca,trebuie musai sa iti desenez?Aici nu mai e vorba de daca si cu parca,pur si simplu papusarii aplica un retetar,nu dau doi bani pe corectitudine.Dar evident,cand e in favoarea ta iti convine si esti plin de asa zise argumente,cand te defavorizeaza esti plin de morala.Ai putintica rabdare si poate chiar titlul se transeaza in meciul direct,unde vom vedea cine il merita in sezonul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.