Alte știri din fotbal
Marius Croitoru l-a făcut praf după eșecul cu FCSB: „Incredibil! Nu ai cum să ne prostești!”
0
Panduru și Pintilii, uluiți după FCSB - Botoșani: „De clasă. Ăsta e el”
0
Tavi Popescu s-a întors » Gol senzațional în FCSB - Botoșani
1
Cum au fost surprinși Bîrligea și Antonia în timp ce FCSB se chinuia cu Botoșani
0
Știri din fotbal internațional
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Roberto De Zerbi a cerut transferuri după ce a salvat Tottenham de la retrogradare: „Trebuie să construim o echipă top, top, top”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
pai eu tin cu toate echipele romanesti care joaca in europa indiferent de culori
Eu stiu ce zici dar de ce sa ne facem singe rau pentru FOTBAL?! Hai sa privim totul ca pe un circ si sa facem bascalie de toate birfele si can-can-urile. Eu nu stau in Romania si ma doare sa vad pe romani dezbinati si agresivi pentru motive puerile. Mafie este peste tot in lume, si in SUA si in Italia, fii sigur....dar stiai asta....
Degeaba te obosesti ca eu nu te injur ... :))) . apropo Porcea mai vine ?? __________________________ A: Oricum, ai văzut, în repriza a doua te-a lăsat non-stop, dă-o-n ... mă-sii! Este? B: Da, da, da! A: Te-a lăsat Valentin non-stop! B: Da, da' în prima repriză ce m-am speriat... A: Da, dar a fost ofsaid... Era doi metri în ofsaid, n-avea ce să facă băiatu'... B: Dom' preşedinte, da' totuşi să nu-mi dea şi mie un 11 m, deloc? B: Deci, cîte-ţi trebuie? Zi!
Bai woltt-ule alias Alpin alias Transilvania Libera pe cei ca tine indiferent de unde sunt ei ii bag in MORTIIMASII asa civilizat cum stiu eu . Cu impertaorul nu am nimic ala e mai mult comediant si se plictiseste de groaza ..cu Terminatorul la fel dar cu tine si cu Maresalul care sunteti parshivi si ordinari numai de mama va injur . Celelalat din Maramures nici nu-i mai raspund demult pentru ca este cocalarul muntilor Apuseni .
Nu dureaza 6 saptamini si va reincepe plinsul general al oilor sub conducerea ciobanului cu duhul sfint in buzunar. Multi si prosti!
da avem un campionat puternic .... unii sunt si mai puternici .... nebanuite sunt caile ligii mitico-maneliste __________________________ A: Oricum, ai văzut, în repriza a doua te-a lăsat non-stop, dă-o-n ... mă-sii! Este? B: Da, da, da! A: Te-a lăsat Valentin non-stop! B: Da, da' în prima repriză ce m-am speriat... A: Da, dar a fost ofsaid... Era doi metri în ofsaid, n-avea ce să facă băiatu'... B: Dom' preşedinte, da' totuşi să nu-mi dea şi mie un 11 m, deloc? B: Deci, cîte-ţi trebuie? Zi!
Fratilor, este vorba de un sport totusi, haideti sa apreciem spectacolul. Extraordinara si dramatica revenire a Stelei! Ma bucur pentru echipa Steaua si suporterii ei, haideti sa sustinem echipele romanesti in Cupele Europene. Stiu ca Otelul are putine sanse, dar ne simtim mai bine fara rivalitati, injuraturi si ura! Inca o data: felicitari Steaua, nu-i nimic Otelul! Sa ne bucuram de sport, de bucuria fotbalului, nu de birfe, intrigi si rivalitati! Succes pentru Steaua, Otelul, Rapid, Vaslui si ....lui Dinamo in campionat! In fond vrem un campionat puternic, deci daca Dinamo face concurenta, FOTBALUL ROMANESC si toate echipele au de cistigat. Sintem toti romani, chiar si unii jucatori :)
nu te-ai plictisit sa tot injuri pe unu si pe altu ?? daca ereai asa civilizat cum te pretinzi (din "centrul bucurestiului") vorbeai mai civilizat nu injurai ca ultimu Birjar __________________________ A: Oricum, ai văzut, în repriza a doua te-a lăsat non-stop, dă-o-n ... mă-sii! Este? B: Da, da, da! A: Te-a lăsat Valentin non-stop! B: Da, da' în prima repriză ce m-am speriat... A: Da, dar a fost ofsaid... Era doi metri în ofsaid, n-avea ce să facă băiatu'... B: Dom' preşedinte, da' totuşi să nu-mi dea şi mie un 11 m, deloc? B: Deci, cîte-ţi trebuie? Zi!
Sa de-a cel de SUS sa traiesc ziua in care sa facem vama la nord de buzau!! O vama IMENSA si multa sira electrificata sa nu treaca nici musca de la voi . Sa angajam cei mai buni lunetisti din Capitala sa va impuscam inCUR cu gloante de cauciuc apoi cind urlati de durere sa ne dam pantofii jos si sa va dam cu ei in CAP !!
isi rupe gatul si taranul asta,chiar daca in era craciunescu steaua va fi favorizata de arbitrii dupa cum se vede!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.