Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
foarte bine zis "Gigi, potoleşte-te sau pleacă!"ai auzit ciobane?
respectul meu si toata consideratia pt dumneata nea ILIE.esti singurul care a spus ce a avut pe suflet fara ocolisuri.se vede unde e caracter adevarat,unde e barbatie.se vede ca acest om a trecut prin razboiaie si a stat langa personalitati.rusine celorlalti stelisti care tac de frica,acele glorii ale stelei care vb si spun jumatati de vorba....sa ne traiesti domnule general!!!!!
nu sint stelist dar m-am bucurat de succesul vostru international cred ca acest element negativ trebuie inlaturat cit mai curind daca mai vreti sa aveti un club cu care sa va mindriti la fel si noi de afara plecati din tara,sint pe terenul de fotbal de 46 de ani dar nu am intilnit o comportare a uni manager ca acestui Becali trebuie dat afara cit mai repede daca vreti sa mai aveti club success suporterilor vini melbourne
Ilie, sa vii sa-ti dau malaiul, te astept diseara in fata stadionului, esti un "mare caracter"!
Ministerul Apararii accepta ca stadionul singurei Campioane a Europei din Romania sa fie transformat de un paranoic in cusca ???
Ei sunt cei care au facut Steaua ! Pe ei trebuie sa-i vedem si sa-i auzim ! Rudimentarul sa-si ia tarla si sa se duca !
Tataie te cauta moartea pe acasa si tu dai interviuri. S-au schimbat vremurile nenea Savu. Comunistii nu mai sunt la putere. Nu mai platesc ei echipa. Steaua e a lui Gigi pt. ca datorita lui a functionat echipa de aproape 10 ani.
pai ... ai dreptate in ceea ce ai scris , insa Piturca daca se plictiseste, joaca o tabla cu ciobanul, Boloni il ironizeaza cam de fiecare data cand are ocazia, Lacatus,Hagi si Dorinel au trecut pe la Steaa si s=au lamurit ca nu au cu cine discuta, Gica Popescu are treaba cu ceilalti ciobani din clanul becali,Adrian Ilie a plecat de la Steaua anul trecut parca,deci nu mai este mult de spus , plus ca Adi pare un tip educat,si ma opresc aici.E inutil sa iau pe fiecare in parte.AFARA DIN GHENCEA !
in sfarsit un articol care merita citit . Daca nici domnul Ilie Savu nu mai este stelist si nu ii vrea binele Stelei , atunci cine mai e ? A fost la clubul asta , precum a spus si dansul , de cand "a luat nastere ". De ce nu se gandete domnul Radu Naum , ca dupa un meci al Stelei sa nu-l mai sune pe cioban , ci sa apeleze la astfel de persoane, care chiar stiu ce e ala fotbal,dar mai ales care stiu ce reprezinta STEAUA !!! Multa sanatate , nea' Ilie !!!
AFARAAAAAAA CU MITOCANU CIOBANU!!!!!!!!!!!!!!!GIGI BECALI I-AL DE GAT PE vADIM CARE TE-A FACUT EUROPARLAMENTAR SI ARUNCATI-VA IN DAMBOVITA CA SA GUSTATI {B}FECALELE DE ACOLO !!!!AFARAAAAAACU IMPOSTORUL DE BECALI AFARAAAAAAAA DIN GHENCEA!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.