FOTBAL  »  Superliga  »  FC VASLUI - STEAUA 0-0

Ilie Stan ştie una şi bună. Bagă doar atacanţi în teren ;)

Ilie Stan,Stefan Nikolici

Articol de GSP - Publicat luni, 17 octombrie 2011 00:00 / Actualizat luni, 17 octombrie 2011 14:23

Două meciuri oficiale a disputat Steaua de la venirea lui Ilie Stan pe bancă, cîştigînd cu Oţelul (2-1, acasă) şi remizînd cu FC Vaslui (0-0, deplasare).

Încă de la numirea sa, Stan a spus răspicat că va juca ofensiv, iar schimbările efectuate de tehnician în cele două partide confirmă ideea. În fiecare dintre jocuri, antrenorul a trimis în teren toţi atacanţii de pe bancă. În jocul cu Oţelul, Steaua a terminat cu cinci jucători de atac în teren, izbutind golul victoriei în prelungiri, prin Florin Costea.

rapidistul85  •  17 Octombrie 2011, 16:52

Pleaca acusi si Stan, pe usa din spate, cu un set de suturi in fund. Nu de alta, dar Becali asa e obisnuit. Dupa 1 egal si o infrangere, bashti! Altul la rand.... Noi ne bucuram ca Steaua merge prost, sper ca intr-o zi sa se desfiinteze...

purandelu
purandelu  •  17 Octombrie 2011, 16:13

bine faci domnu antyrenor respect de la mine ai matale .baga atacanti cat mai multi goluri sa se bucure noi toti

tandd
tandd  •  17 Octombrie 2011, 14:56
Postat de zadkiel pe 17 Octombrie 2011, 14:39

Daca nu incepea meciul cu Florin, plecam cu 3 puncte de la un Vaslui care ajucat foarte slab! Multi rad de Steaua ca merge prost, dar nu realizeaza ca la o scara continentala si echipele lor sunt exact zero barat! Adica mai pe limba prostimii: rade ciob de oala sparta! Se bat toti ratatii sa fie campioni si cand ies in Europa se vede ca fotbalul romanesc este pe ultimul loc!

exact si adevarat,mai auzi pe aici expresii,,,dar uite ca dinamo nu e in europa,,,,pai cei care sunt in europa sunt cu numele ca in fapt doar sa joace adversaruii in 9 sa castigam si noi ....ca in 10 am vazut ca nu rpea putem