Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, convins înainte de CFR Cluj - Rapid: „Nu știu dacă a existat vreodată situația asta”
0
S-au pus de acord despre titularul lui Dinamo: „În scădere”
0
Gică Craioveanu, înainte de Dinamo - Universitatea Craiova: „Mare favorită la titlu!”
0
Dinamo - Universitatea Craiova, în etapa secundă a play-off-ului » Echipe probabile + Cele mai tari cote
4
Știri din fotbal internațional
Michael Bambang Hartono, finanțatorul revelației din Serie A, decedat la 86 de ani
0
Șoc REAL! Cât va sta Thibaut Courtois departe de gazon, după problemele din meciul cu City
0
Chivu schimbă strategia de mercato! Cât îi cere Dan Șucu pentru fundașul dorit
0
Nemții chiar sunt bizari! Nu le-au dat voie să vorbească după ora 23:00
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Asaltul românilor asupra benzinăriilor din Bulgaria. „O să fim din ce în ce ...
Libertatea
prostaluleee nu ai vazut ca ati jucat 23 sau 26 contra la 2 ??????
Aici sunt de acord cu tine!!! Daca titlul s-ar fi acordat doar dupa rezultatele din play-off, dinamo merita primul loc (dupa Viitorul)! O spun cu toata raspunderea!
doar tu nu ai bani pentru un transplant de cap...si ramai prost pe viata :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
EL MA ROG A EXAGERAT CU ACELE CUVINTE PROBABIL CUPRINS DE EMOTIE,DAR in schimb sa plangi asta este bine,asta inseamna ca ai dat ce ai putut pe teren ca fotbalul reprezinte pasiune placere nu doar bani cum reprezinta la 90 la suta din liga 1.E DE APRECIAT ASTa.nu ma intereseaza ce a declarat
imi aduc aminte, cand steaua lua 5 titluri consecutiv, galeria dinamovista se alia cu rapidistii... ce vremuri, ce frustrati .
Si care ar fi conturile alea multiple? iosif_vs, iosif.vs si iosif__vs sunt conturile mele, nici nu era nevoie sa recunosc, ca va dadeati seama :)) Le folosesc ca sa scap de banarea temporara :)) In rest, nici un alt cont. Retine, nici macar unul!
noi suntem hateri anti becali ....nu avem nimic cu steaua prostaluleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...steaua nici nu joaca in liga 1 .....*** ......daca te intrevb cu ce echipa tii ..tu spui '' STIAUA '' .....*** ...nu ai aflat ca va numiti fcsb-***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai bine un loc 3 asa cum il obtime noi...fara bani, impotriva arbitrilor, cu vreo 10-12 puncte furate..si cu adversarii care isi dau viata pe teren contra noastra in timp ce joaca cu rezervele si juniorii contra echipelor de pe locurile 1-2.
El saracul e distrus cu mult inainte decat finalul partidei cu FCSB. Cam de vreo 23 de ani, asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.