Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
4
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
de fotbalisti care uita sa mai ia sticla de la gura am mai auzit si o sa mai auzim. pana la tamas n am vazut insa pe vreunul sa faca ce a facut el, sa se comporte ca un homeless, sa sparga usi, sa doarma prin scari de bloc.. auzi, ''nu era atat de beat'' . dar cat de beat era domnule manea? caci reunirea era la ora 9 iar el l a sunat pe radoi la ora 13. dupa mintea mea cred ca era destul de beat :))
Probabil dupa ce a suflat Tamas pe el a adormit si a crezut ca a fost plecat.
Torjinho zicea ca el n-a fost la viata, ca era plecat din tara :) Care cum e ? :)))))))
Oricum iti dai seama ca G.Tamas, ia dat ceva batai de cap lu' Mirel Ratoi in derby-uri :))) si ii purta pica. Pacat, Gabi Tamas sau Tucudean erau bine primiti la Dinamo...da' acum M^I%
Nota doi stai jos ca esti ***. FCDB 2013 este de nivelul ligii a 3-a si tu critici deciziile antrenorului Campioanei.1: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/round=2000631/match=2015609/prematch/player-lists/index.html 2: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/clubs/club=50065/index.html 3: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=1985/index.html. Doar asta conteaza..restul sunt cosmarurile ingrozitoare ale unor personaje care au pierdut de mult contactul cu realitatea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nota doi stai jos ca esti ***. FCDB 2013 este de nivelul ligii a 3-a si tu critici deciziile antrenorului Campioanei. http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/matches/round=2000631/match=2015609/prematch/player-lists/index.html http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2016/clubs/club=50065/index.html http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=1985/index.html Doar asta conteaza..restul sunt cosmarurile ingrozitoare ale unor personaje care au pierdut de mult contactul cu realitatea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ratzoi s-a ofusat ca tamas a petrecut cu dinamovistii seara si a doua zi a ignorant fcsbistii...abia apoi s-a gandit si la principiile legate de sport si disciplina . daca era chirpiciu in aceeasi situatie il reprimea la lot. oricum tamas a luat ceva bani de la oier ( cam cat sa mai petreaca cativa ani seara de seara ) asa ca il doare-n basca .
Probabil ca nici atunci cand a spart usa aia de bloc si s-a culcat pe scari nu era mort de beat si tot Radoi e de vina ....
Nu era BEAT MORT....era beat manga......
"nu era ATIT de beat"! pai daca si impresarul recunoaste ca era beat, ce sa mai spui. are antrenament la ora 9 si el bea de rupe pina seara tirziu. sportivu' lu' peste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.