Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Costel Gâlcă, mesaj pentru Dobre înainte de Dinamo - Rapid: „Asta trebuie să facă”
0
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Bine spus! Dar tare am impresia ca atata timp cat greseau pentru cine trebuie, Nea Ion spunea ca el crede in ei, acum, deodata, are o vaga impresie ca astia gresesc intentionat. Exemplu bun, Otelul, cand au castigat campionatul cu aproape 20 de partide decise de arbitri, a fost bine. Acum, ca nu mai cotizeaza, se mira ca se greseste impotriva lor. Nu trebuie sa se compenseze undeva punctele alea? Ce sa mai, arbitrajele sunt in media in care se intampla toate in Romania. Sa nu ne mai mire. Ne uitam linistiti la Bundesliga pe Eurosport, si ne facem ca nu exista "Noua Cooperativa".
sa'ti fie rusine, craciunescule! ai uitat cum ii aparai pana'n panzele albe, pana la limita absurdului si a indecentei, pe banditii astia?! pui de sluga!
asa cum sezonul trecut toate`au fost pro cfr, nu?
Macar din "neatentie"sa fi trecut si tu pe la scoala.://tudorsandu.ro/blog/2011/11/14/cu-cati-de-i-se-termina-arbitri/
Asta are probleme cu memoria, nu-si aduce aminte de Petrescu. Asa sunt oltenii.
nea ioane - 5% din greselile arbitrilor sunt greseli - si asa a fost mereu. mata acum le vezi?! :)) :)) sa nu mai zici la nimeni ca ai conduc CCA-ul de mai multe ori rade de tine.
Lasa-l tata ca m-am lamurit eu si cu asta!Cand era el la conducere erau intamplatoare.Plus ca ai mare dreptate,el tot timpul cat a fost seful arbitrilor cauta orice "chichita" sa-si scoata arbitrii.Eu n-am sa uit niciodata meciul Craiova-Rapid cand a fost eliminat Herea.Daca cineva care a jucat fotbal se poate tine pe picioare cand e impins de la spate fara se ajute de maini...
De ce nu se mai fac clasamente de alea cu cele mai ajutate echipe de arbitri? Sau e 5tOAIA pe primul loc si nu mai este nevoie?
Cand va plictisiti sa mai fiti agramati, poate va iese pluralul substantivului " arbitru " . Apare o singura data scris corect , cu un singur i . Probabil din neatentie l-ati scris corect.
toate au fost pro steaua !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.