Alte știri din fotbal
De la coleg cu Hagi la visul Mondialului 2026! Marian Ivan vrea România sus pe harta fotbalului: „Mereu am fost optimist”
0
De necrezut » Csikszereda se bate cu Szoboszlai pentru „Momentul sportiv al anului” în Ungaria
1
Primul transfer oficial al anului în Superliga: „Cel mai bun mijlocaș”
0
Olaru are „anomalia” lui Dembele: cazul uimitor al mijlocașului de la FCSB
5
Știri din fotbal internațional
Primul nume pe lista lui Chelsea, după demiterea lui Maresca » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Dezvăluiri despre Mourinho în perioada petrecută la Real Madrid: „L-am văzut făcându-l pe Cristiano Ronaldo să plângă”
0
Antrenorul insistă pentru Umit Akdag: cap de listă pentru colosul din Super Lig
0
Naționala care a scris istorie la Cupa Africii pe Națiuni: s-a calificat în optimi fără niciun gol marcat!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Nu a mai fost atât de rău din 1973. Gigantul rus Gazprom pierde cea mai ...
Libertatea
Haos de Revelion în Amsterdam: violențe fără precedent, doi morți din cauza ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Donald Trump îl acuză prima oară pe Vladimir Putin că stă în calea păcii în ...
Libertatea
sa va bagam pulliillle toate in neveste si in mame!la aia care tin cu alte echipe si isi dau cu [arerea aici unde e loc doar pt CAMPIONI!care au fost sunt si vor fi!iar pana atunci,cainii se vor prapadi,ciorile de pamant se vor izbi iar pe tarani nici in seama nu-i bagam!la multa muiiieee,e cfr,
Ce ziar jenant... V-a cumparat ci0banul cu tot? Vorbiti cand e gata campionatul nu acuma... Steaua mai are de tras mult pana sa fie sigura cel putin de locul 2. Asa ceva nu se face si denota fie lipsa de profesionalism, fie lipsa de caracter. Hai Steaua!
* s-a luat în considerare faptul ca Steaua nu trece de turul 3 preliminar... deci poate grupele uefa
Ce rusine sa fii stelist... Stergi mizeriile din campionat cu "bucuriile" din UCL. Si mai sunteti si fericiti... inseamna ca va adulati patronul, pentru ca sunteti asemeni lui, marele barbugiu mizer prefacut in om al divinitatii.
nu ne astaptam noi sa trecem de grupe, dar macar un onorabil loc 3 sa ocupam la final ar fi ok
Si daca steaua totusi joaca in turul 3.... ar trebui sa ne arate ca are valoare... si sa mai bata odata pe dinamo kiev.
Uitati-va putin la ultima grupa...... excluzand cfr.... steaua nu bate pe nimeni de acolo.
MAI TARANOILOR VOI NICI NU STITI DE CE TINETI CU STEAUA.DE FAPT SUNTETI DOAR SIMPATIZANTI TARANII DIN ROMANIA ASCULTA SCOOTER[MARIA]
Sa va bag P|U|L|A in M|O|R|T|I
daca vom iesi pe 2 in campionat, i-as prefera pe Slavia Praga, futu-i in gurita, sa le scoatem pasaricile din cap ! forza STEAUA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.