Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
pt,sup.din.care intra aici,fiti politicosi daca va duce capul da`eu n-am sperante,ascultati bine,le-am zis-o si prietenilor mei din.:UMILINTELE NOASTRE SANT TINTELE VOASTRE,ati vrea voi sa spuneti:am luat 4 in finala CCE,sau ca am pierdut in grupe,pai voi va faceti de ras in tururile preliminare asa ca ciocu`mic cum zicea ala in parlament
steaua p-u-l-i-i..ati uitat ca anul trecutr ati facut un punct...anul asta cat faceti 0....o sa va faceti de rusine...si footbalul romanesc...panaramelor...hahalerelor
Sunteti de rasul lumi astia de la steaua.Vai de capul vostru cu palmaresul vostru de rahat. Mai bine curat decat spurcat. Pe voi scrie numai blat, blat si iar blat. In sezonul 1988–89 v-ati facut iar de rahat si sa nu mai vorbim de 2006: 0–1/4-2 vs Middlesbrough.
Da Mihai record la furt in campionatul national mda :-)
wow ce parcurs european . unii nu au nici macar unul in UEFA si vor in Champions League .
Sa fie clar la toata lumea, cfr o sa ia locul 2 si o sa aiba soarta lui dinamo de anul trecut si singura echipa care o sa vada liga o sa fie Steaua. Acu intrebarea se pune daca o sa faca ceva cfr in cupa uefa sau o sa se umple de 'glorie' ca si cu famagusta? Andone ar trebui sa se gandeasca mai mult decat la banii ligii ca nu are echipa sa ajunga acolo.
esti prost rau de tot...tzaranule...PARASHIV E UN SUPER JUCATOR...IAR TOT CEEA CE A DECLARAT ARE ACOPERIRE...ANUL TRECUT ATI FACUT 1 PCT...ACUMA O SA FACETZI 0...:))
hehe...mihai a invatat sa dea copy/paste..bravo bah..
V o luati cu 3-0 fraierilor...nu ca noi care ne batem vitejeste cu bulgarii...meritam clar sa mergem mai departe...si asa a fost mai tare in ziua aia lokomotiv decat sevilla sau arsenal :))))
In loc sa jucati fotbal si sa aratati pe teren va arde sa faceti pe "mama omida" si sa preziceti viitorul Stelei!Vedetelor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.