Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Zău așa!
4 jucători de culoare a avut Steaua în ultimii ani: Mendoza, Habibou, Semedo şi Gora Tallău... pe emeghara l-ati uitat ziaristi de doi bani ce sunteti. luati banii degeaba
Asa sint majoritatea parlamentarilor: inculti, needucati, farta prea multa scoala! Cedi mai buni isi vad de ale lor sau pleaca asa ca tara a ramas pe mina manelistilor gen Jiji. Perspective de redresare =: 0.
Ia să vedem.. dacă ar avea echipa asta - Mananda - Adriano, Thiago Silva, Ferdinand, Clichy- Yaya Toure, Essien - Walcott, Neymar, Robinho,- Balotelli - gratis ar fi refuzată de Becali? Mă face să râd
Poi deja il are pe MM, nu mai poate lua altul.
Daca era vreun zoofil, pariu ca nu avea nimic cu el. Studiile arata ca 95% din ciobani au intretinut cel putin o data relatii seexuale cu animalele. Sunt convins ca Becali n-a facut exceptie.
Dragul nostru pacifist,de la a spune ce-ți place până la a face ce vrei drumul e foarte scurt și presărat cu victime,așa că mai citește și tu istoria...cea nefardată de naționalism!
Dacă dom Becali s-a înregistrat oficial ca deputat în Parlamentul României după ce a cîştigat într-un colegiu din Capitală cu 61 la sută din voturi,dați-mi voie să-mi exprim nu dezamăgirea și dezgustul,dar cel puțin să constat că oamenii își pun spernțele de mai bine(?!?) într-o asemenea persoană,că personalitate ar fi ridicol să-i spun!Așa că aveți ceea ce votați dragii noștri,nimic mai mult;așteptați-l așadar pe binefăcător,sper să nu fiți dezamăgiți atât de mult încât să-l alungați cu pietre,nu meriță un tratament de martir,e doar un clown!
nu stiu cum te mai suporta pamantul!
ala chiar e rasist bre, tu nu vezi??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.