Alte știri din fotbal
Filipe Coelho s-a enervat și a plecat de la flash-interviu: „Nu mă mai întrebați asta” » S-a întors după câteva secunde pentru un alt mesaj
0
Robert Ilyeș, dărâmat după Craiova - Csikszereda: „Nu am mai trăit așa umilință! E de neimaginat, jucătorii s-au crezut în vacanță”
0
Andrei Nicolescu: „Ei sunt cei mai periculoși adversari din play-off”
0
Universitatea Craiova a dat de pământ cu Csikszereda: cinci goluri, unul anulat și o eliminare » Craiova este „campioana de iarnă”
20
Știri din fotbal internațional
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
L'Equipe: „A bătut palma și pleacă de la Real Madrid”
0
Verdict în procesul intentat de americani » Ce a decis azi tribunalul pentru directorul general al lui Dan Șucu
1
Fostul jucător de la Barcelona își încheie cariera la 32 de ani: „A fost greu de acceptat”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
In viitorul apropiat, sperand ca coruptia (premierea sau mita) va fi erdicata in mare parte, oameni ca vaalah vor avea de-a face cu LEGEA, cu responsabilitatea cuvintelor, ceea ce spui pe internet iti apartine si esti responsabil de ceea ce scrii,,, nu va mai dura mult pana se va aplica si in Romania! Pe bune, comentariile rasiste si xenofobe ale lui vaalah, in Franta, te duc direct dupa gratii,,, dupa o scurta ancheta!
Bai voma, inca nu te-au arestat?
In loc sa ii multumeasca lui Dumnezeu ca nu l-a arestat nimeni pana acum, "vomita" pe aici.
nu inteleg ce spera defapt dinamovistii..sa ii excluda pe Steaua si sa joace ei in europa ??? Nu se poate, ati terminat pe 6 DIN NOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imi vii si cu traducerea la commentul asta? Pentru limba romana, foloseste toate tastele, pentru klingoniana, baga un pumn de steroizi si apasa pe butoane!
Pentru asemenea cuvinte, intr-o tara occidentala din Europa acest individ mergea la sectie cu forta si-avea si computer-ul confiscat, + lua amenda, inainte de puscarie,,, dovada ca acest pui de GIGIST, e in continuare in comunuismul radical ceausist in care a fost crescut de parintii sai,,,
bai imperatoare. tu stii ce inseamna cumpararea/preluarea Stelei de catre altcineva? hrebenciuc sau care mai vrei tu sa fie? it spun eu acusi: Steaua Bucuresti? niente stadion. sta in gazda cu chirie pe mall arena. niente Reghe. niente Chiriches. niente Rusescu. niente Chipciu si restul jucatorilor importanti. niente cont in banca. niente nimic, nimic, nimic. eventualul cumparator va primi doar numele si palmaresul echipei. ceva de genul cum este NeaCoitza la dinamo care trebuie s'o ia de la zero. spun asta pentru ca este posibil ca cineva o sa creada caci cu un alt patron Steaua o sa ramana aceeasi cu cea de acum. iar eu spun ca NU. cu alt patron Steaua o ia de la zero barat.
Fara rautate, dar like-urile pe care le primesti (daca nu ti le dai singur), sunt date in raport cu procentul prostilor din Romania de 46 %, pe care tot tu l-ai mentionat la alte articole.
prima fraza e corecta, mai putin apelativul. da, romania este o tara libera. dar nu intr-atat incat sa ne insultam in eter. nici macar nu stim cum aratam. poate ne si placem si bem o bere doua... sa nu fim mai rai decat este necesar, amigo.. sa nu raspundem la rau prin rau...
Comenteaza tigane la pagina Rapid si posteaza anuntul asta : CAUTAM TAMPIT CARE SA ACHITE Tribunalul Bucuresti, Sectia a VII-a Civila, in dosarul nr. 46406/3/2012, suma de 34 milioane Euro pt a recupera numele clubului , culorile , sigla si palmaresul ! Sa vedem daca pe lumea asta o sa gasiti un kretin care sa arunce la gunoi un camion de bani !?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.