Alte știri din fotbal
Unde va fi Zeljko Kopic săptămâna viitoare. Îl susține pe prietenul său!
0
Presa din Turcia a tras concluzia, cu 4 zile înainte de barajul cu România
0
Panduru a găsit alt vinovat la gafa care a șocat Superliga: „Spun mereu, dar nu mă ascultă”
0
Ilie Dumitrescu a numit singurele echipe care se bat la titlu, după a doua etapă din play-off
0
Știri din fotbal internațional
Chivu are concurență puternică pentru un internațional german » Alte două cluburi mari îl vor pe neamț
0
Starul Turciei e în mare formă » Cum a marcat pentru Juventus în Serie A, cu 5 zile înainte de baraj
0
Ionuț Radu, jucător-cheie pentru Marca împotriva lui Alaves: „Asigurarea Celtei”
0
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Umbrele lui Țiriac și Porsche la Balc, județul Bihor: „Se vânează mai pe ...
Libertatea
frustrat*
"Nu mai suferiti va rog si cititi regulamentu' care era la vremea savarsirii faptei. Maximu' care poate fi acordat Stelei este o amenda si puncte depuntate. Aici nu e dupa frustrarea fiecaruia..." Inainte sa imi raspunzi si sa ma faci frustrar, treci pe la scoala. Unde e lege, nu e tocmeala! Dar voi, stelistii, ati fost obisnuiti sa se faca totul dupa bunul plac al lui Creier de oaie. Celelalte cluburi sa fie judecate dupa regulament, iar Steaua cu clementa. Cand Gloria a fost trimisa in Liga 2 pt o datorie de 100000 de euro, Poli, la fel, pt o datorie de 900000 de euro, Steaua a fost iertata pt o datorie de 1000000 de euro, in cazul Baciu. Asa ca, tine lectiile cu regulamentel
II ALTCUMVA. DUMNEZEU FACE DREPTATE. CRAPID DESFIINTATA. DINAMOGAY IN PRAGUL FALIMENTULUI. STEAUA IN GRUPELE UCL. CAM ASTA ESTE REALITATEA MOMENTAN.
un nou articol. deci, luati-o de la capat..
pai aberezi..aia au blaturi dovedite ...aici e alta chestie....in fine stii cum e HATTERS GONNA HATE !!!!! o sa jucam si in CL...si o sa va zgariati pe fata ..din nou
Ce crezi accidentul lui Tony Dobos cand a fost in coma luni de zile a fost accident sau a fost aranjat ca sa inchida o gura care reprezenta un pericol pt Arpad Paszkany ?
" In orice tara din Europa, Steaua juca incepand din sezonul 2013-2014 intr-o liga inferioara, plus puncte penalizare" Nu mai suferiti va rog si cititi regulamentu' care era la vremea savarsirii faptei. Maximu' care poate fi acordat Stelei este o amenda si puncte depuntate. Aici nu e dupa frustrarea fiecaruia...
cu mata ma..cand am vizitat turcia mi-a zis ca are un baiat retardat...bun de nimic
speri tu ?
Stati linistiti ca UEFA va trimite spre rejudecare "valiza" la LPF intrucat la judecata precedenta nu s-a avut in vedere ca este vorba de dare de mita, ceea ce acum este evident. Dupa aceea va urma sanctiunea aplicata direct de forul european care va exclude Steaua din competitiile patronate de acesta cel putin doi ani pentru ca este vorba de o "recidiva", clubul mai avand in cazier sanctiuni aplicate anterior. Cu alte cuvinte si batuta, si f...tuta, si cu banii luati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.