Comentarii (4)
briche
briche  •  26 Iulie 2011, 08:21

Si cum puteti sa scrieti ca Parvulescu a dat gol din voleu? Ce presa sportiva avem...becali, becali si iar becali si 2-3 randuri analize adevarate la meciuri. De fapt ce ma mir daca in pauza la toate meciurile de ieri in loc sa se vorbeasca despre fazele din prima repriza, am vazut doar conferinta lui becali si noile veniri ale stelei...Penibil!!!

briche
briche  •  26 Iulie 2011, 08:16

oare cine da notele la jucatori? se si uita la meci? cum poti sa ii dai 6 la markovici care a jucat 20 de min si nu a avut nici o reactie la golul 2 al brasovenilor, mai avea un pic si il invita pe distefano sa suteze. Iar lui Hoban care face tot jocul Gazului, si defensiv si ofensiv sa ii dai tot 6.

pasculau
pasculau  •  26 Iulie 2011, 08:05

FORTA STEAGU ...........UITATIVA DE UNDE RESPINGE MINGEA CU CAPUL PIRVULESCU LASATI PORTARUL....