Alte știri din fotbal
Dinamo are un pan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Știri din fotbal internațional
Mihai Stoica, surprins de ce a găsit pe stadionul lui Dinamo Zagreb: „N-am mai văzut așa ceva”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
23
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
HAI VASLUI :X
Dupa nick nu cred ca locul tau sa latri aici...vezi ca este pagina CeFuRa...si poti comenta acolo...:)
..nu cred că pe Inacio îl prinde IGNATUL la Vaslui..
antrenorul astora a dat o declaratie de profesionist, ca in occident. de unde sa stie el ce au in cap gigi si porumbacu, o sa fie foarte dezamagit. parca-lsi vad dupa meci pe porumboiu aruncand acuze asupra lui, a arbitrilor, terenului de joc etc.
mai ,porumbacii astia de cate ori zic ca isi dau viata peteren pt victorie de atatea aori stau capra.sa fie o eroare de plasament?
Hehe... de fatzada va urla Porumcoiu din toti rarunchii... si va spune ca sa nu-i vindem lui minciuni ca a fost arbitru si stie cu ce se mananca... hihi. Cine are ochi sa citeasca printre randuri... din ce a declarat el... normal, nu din ce am scris eu! Oricum meciul este aranjat. Traiasca coalitia in profida fotbalului. Asa vad eu... sa imi fie iertat daca ma insel.
abia astept finalul meciului ca sa vad cate si ce maascari o sa arunce impotriva arbitrului ori impotriva aluia care e cu lovelelel adica ori inocentul jiji ori pormubita cea nevinovata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.