Alte știri din fotbal
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
0
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Știri din fotbal internațional
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Deci asta in seamna sa fi fan adevarat, nu cetatean...sa umbli cu sabia la brau, sa scuipi adversarii si sa arunci cu pisat in ei...sa devastezi tribuna si tot ce intlnesti in drum spre stadion...NU, mersi raman la stadiul de cetatean.
fanii ca echipa,emblema ca si fanii...trageti apa...si cortina!
la ce ai abonament, la transportul in comun prin canale, la acces in intersectii la sters de parbrize???
ti tot ti..........
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL VASLUI - CRAPID 2-0 MASACRU TOTAL !!! BRAVO ILIE STAN
lasa ca le suporta maica-ta . :))))
vaslui - inaripate 1-0. incepeti pariurile. Incepe licitatia de goluri pentru rapid.... S-a auzit unu, cine da un doi ... am auzit un trei ? .....:)))))
cata logica. cum te suporti?!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL VASLUI - CRAPID 2-0 MASACRU TOTAL !!! BRAVO ILIE STAN...
Nu. A citat din biografia lui mata. Barem ea nu isi neaga originile de inaripata. Invata de la ea... ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.