Alte știri din fotbal
Un nou litigiu la FIFA pentru CFR Cluj: „A expirat termenul limită”
0
Mutu, dezvăluiri despre perioada petrecută la CFR Cluj: „Jucătorii au vrut să scape de mine! Am vrut să-i dau afară pe trei, unul e și acum”
0
Dat afară de la CFR Cluj, Antonio Folha acuză vehement: „Nu am primit niciun euro! Ne-au mințit când au cerut rezilierea contractului”
0
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Daca testele ies prost la craiova campionatul se va anula. Daca ies bine. Cfr pierde campionatul si dinamo in 2 luni va incepe din liga a doua
În ritmul ăsta vor ajunge să le amâne meciuri din campionatul viitor.
Buna dimineata, prieteni. Deja stiti toti ca fc fcsb nu e Steaua. E o realitate.
Du-te ma de aici, Dinamo nu ar fi ajuns in situatia asta daca s-ar fi antrenat la fel ca celelalte echipe, pai cand sa inceapa iar sa joace, au intrerut antrenamentul pentru 7 zile din cauza unui test fals pozitiv. Campionatul trebuia intrerupt odata cu declararea starii de urgenta, sunt sigur ca televiziunile ar fi gasit ceva solutii sa multumeasca pe toata lumea, puteau sa tina cont de pierderile lor si pt sezonul urmator ar fi dat mai putini bani echipelor, solutii existau, doar ca la noi nu se vrea.
Ce faci bre samertexte ! Nu ti conv ine ca s-au aliniat stelele sa jucam in divizia B !
Britanici m au sunat acum. Au gasit vaccinul. In 3 luni il gasiti la farmacie
*Când...așa e „cind” e să se aleagă prafu' de (biata) limba română !
Buna ziua tuturor ,stau și mă uit la comentarii pe articol și nu e de mirare că am ajuns unde am ajuns ca neam,deșteptăciunea unora ,pseudodesteptaciunea este letala ,cel slab cu duhul macar mai sta stingher in colțul lui poate dar vorba lui Tudor Gheorghe :,,Ce facem cu deștepții cu carte care pufnesc de orgoliu și se cred superiori și de fapt nu realizează cat de prosti și manipulați sunt ,, .In rest sănătate și numai bine tuturor și haideți mai bine sa ne vedem fiecare de mizeria din ograda noastră că este slava Domnului și să fim mai uniți și mai demni că se alege praful din tot.
Cind e sa se aleaga prafu'...................
Numai așa se poate salva dinam0 de la retrogradare. Evident, în cârdășie cu frf care va îngheța campionatul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.