Alte știri din fotbal
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
SI POLI UNDE TERMINA?????????????:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
steaua nu termina in primele 3
voi stiti ca si astia au retrogradat craiova. dupa mine sunt zero barat vai mama lor, au demostrat cum retrogradezi o echipa si atat. sper ca nu o sa se bata si steaua la retrogradare la anu.
fara discutie Steaua are cel mai bun lot din tara ...daca nu e cel mai bun atunci este foarte aproape sa fie cel mai bun...dar am vazut ce au facut si alte echipe gen urziceni si otelu cu jucatori mai putin buni...pentru campionatul nostru Steaua are cel mai bun lot!!! Toti au scoso campioana pe rapid dupa PRIMA ETAPA unde ai mai vazut asa ceva??? Steaua are nevoie de timp sa omogenizeze aceasta echipa...ar fi bine daca nu ar mai schimba jucatori 2 ani!!! sa se cunoasca intre ei...Levy nu prea e antrenor de STEAUA..SA VEDEM CE SI CUM..Adevarul este ca becali si-a facut treaba pana acum...lui nu mai avem ce sa-i reprosam DEOCAMDATA acum e treaba jucatorilor si antrenorului
era vorba daca il da pe Levy afara , dar tu esti oltean si nu ai inteles ! :)
tu atat de naiv esti incat sa crezi ca daca ia bataie in meciul 3 nu o sa critice jucatorii la tv??
asa este scumpik , ciobanii se pricep doar la facut branza nu la condus cluburi de fotbal ! :))
AD
acu ce mai conteaza daca da goluri pentru noi .
F, Costea vine adus de Ioan Becali si la prima oferta o sa plece gratis, Ioan Becali il aduce cu interes la Steaua pt. ca sa-i ridice cota si sa plece la prima strigare, sa-si traga "aratania" comision.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.