Alte știri din fotbal
FCSB vrea să dea lovitura pe final de mercato: negocieri pentru un nou mijlocaș! Clubul confirmă interesul
0
Veste proastă pentru Dinamo: titularul incontestabil s-a accidentat cu Petrolul » Cât va lipsi de pe teren
3
U Cluj putea rata transferul fotbalistului din Champions League » Ardelenii au avut concurență din Spania
0
Decizia finală în cazul Denis Drăguș: FRF a aflat dacă va putea juca cu Turcia
0
Știri din fotbal internațional
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Usain Bolt vizează revenirea în fotbal, alături de fotbaliști din Premier League: „Sunt pregătit să joc”
0
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Paul Anton, mesaj clar despre națională: „Nimeni nu m-a căutat” + ce spune despre Dinamo
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
A murit și fratele lui Tal Berkovich, fosta concurentă de la „Chefi la ...
Libertatea
Alege tu alte faze din meci. Si nu incepe cu posesia si etc ca nu asta conteaza. Dar spune tu: uite steaua a fost dezavantajata aici. Sau cu posesia voastra daca avea dinamo 3-1 si un om in plus castigati cu 4-3 ??
pai dupa tine Chelsea nu a luat Liga Campionilor ?! La cum au jucat in semifinale si in finala ce pretentii puteau sa emita? Ia si-nghite tastatura aia ca-ti omori neuronul de oboseala ! Si fa un abonament la gigisport sa vezi cand a mai fost avantajata telemeaua.
foarte tare ............. esti un nesimtit,ca toti de la gazeta............. de 2 zile atacat STEAUA ..... Sunteti cu dINAMO?... Tu din meciuri alegi doar fazele care iti convin.?
viitorul la dinamo este ROZ !
in meciul cu chiajna golul a fost valabil, in meciul cu cfr nu a fost penalty si la meciul cu dinamo anavut si steaua penalty neacordat. asa ca despre ce vorbim domn ziarist ? + meciul cu vaslui cand steaua a fost dezavantajata clar.
mda , latraii intotdeauna vor exista , indiferent cum joci . Si Barcelona e contestata permanent , desi pe teren ii distruge pe toti . Nu conteaza ca ai posesie peste 60 % si o multitudine de alte ocazii.. Echipele mai bune ar trebui sa porneasca de la 0-2 ca sa fie corect , cred ca asa cred unii . Penaltyurile din meciul Steaua - Dinamo , probabil ca in Liga Campionilor nu era nici unu acordat , nici pt Steaua nici pt Dinamo . Nu se mai gandeste nimeni ca Dinamo n-a existat pe teren , si era f probabil sa ia bataie oricum . La faza din min 80 , au cazut ambii dinamovisti , i-a faultat Chipciu pe amandoi ? S-au incurcat reciproc , n-ai voie sa scapi 2 contra 1 si sa nu dai gol, Penibil !
unul dintre cele mai proaste articole citite vreodata.in loc sa dea caseta tehnica cu posesie,ocazii,pase reusite,tot cecitesc de 2 zile este de arbitraj.probabil ca la fotbal nu te pricepi prietena,daca nu esti in stare sa scrii 2 randuri.eu tin cu poli,dar nu cred ca dinamo putea emite pretentii daca ai al 2-lea sut pe poarta in min.90(rus).si in ce meci a mai fost avantajata steaua??????
In legatura cu a fura si a avea tupeu ca sunt furati, prietene cred ca tu confuzi steaua cu dinamo. Becali in general cand pierde steaua isi i-a jucatori in p.... mai zice si de arbitratj dar mai mult se i-a de jucartori si de antrenor (cel putin in anii trecuti). INSA BORCEA cred ca de fiecare data cand lua bataie dinamo ZICEA JAF NU AM VAZUT IN VIATA mea asa ceva lol, ba da la fiecare meci cu acelasi discurs :)) La voi faptul ca ciorditi in campionat este evident ca an de an va faceti de ras in cupele europene impotriva la echipe de mana a4a (acum nu mai puteti ciordi sa luati titlul ca sunteti mult prea varza sa aveti sanse si cu arbitri, si nu vorbesc de meciul cu steaua)
stiti ceva gsp? eu m-am saturat de mizeriile voastre de articole ca steaua e favorizata de arbitrii...in acest moment ies de pe acest site mizerabil care invoca la orice articol ca steaua e favorizata de arbitrii...cand a batut dinamo anul trecut sau acum 2ani in groapa pe steaua si nu ne-au dat un penalty si am pierdut titlul nici un ziarist nu a mai comentat nimic iar acum oriunde intri pe gsp vezi numai articole pro dinamo si anti steaua...ce sa zic, au venit belgienii sa ajute steaua...hal de site sper sa falimentati si voi si postul tv de tot rasul
Comparativ cu cfr si Dinamo, Steaua nu a fost ajutata intentionat. Da mataluta de unde stii, daca ajutorul a fost intentionat sau nu?La oricare dintre echipe. Zici ca s-au dat bai grei. Poate ai fost de fata, si ai vazut, ai poze sau altfel de probe. Toate echipele platesc ajutorul, numai steaua e ajutata din greseala. Si culmea: singurii bani confiscati in fotbal, sunt ai preacinstitului patron stelist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.